Oddział

Konin

Archiwum miesięczne: Maj 2017

  • LOT GIFHORN I PRZEŁOŻONY

    W dniu dzisiejszym ukazał się komunikat Zarządu Oddziału
    następującej treści :

    Ze względu na niesprzyjającą prognozą pogody w dniu lotu z miejscowości GIFHORN ,
    lot został przełożony na dzień 03/06/2017 , 
    odjazdy kabiny w dniu 02/06/2017 w/g następującego harmonogramu:
    
    Kościelec    15,00 – 15,15
    Konin        15,45 – 16,15 ( koszują 2 Sekcje wspólnie od godz. 13,00- 15,45 )
    Kleczew      16,45 – 17,00
    Kazimierz B. 17,15 – 17,30
    Golina       17,45 – 18,00
    

    Dobry Lot
    Admin

  • Lot 6 - EBERSWALDE 2

    Zwycięzcą 6-tego lotu został Tandem kol. Roman i Piotr Widman z sekcji Kazimierz Biskupi
    GRATULACJE !!!!

    Dziesiątka z lotu :

     1 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5  66-29- 5 M PL-0186-16-   4 1 10:05:49  1236.15   0.33 100.00 40.00  100.00  
     2 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  79-32- 5 S PL0186-13-19024 1 10:12:34  1234.99   0.67  99.83 39.99   99.92  
     3 JAKUBOWSKI DARIUSZ      7  48-16- 5 - PL-0186-16-4890 1 10:07:11  1232.76   1.00  99.67         99.83   
     4 KOŁODZIEJCZAK ADAM      1  31- 4- 4 S PL0186-14-14039 0 10:21:59  1229.04   1.34  99.50 39.97   99.75  
     5 ROZTROPIŃSKI H.I A.     7  81-28- 5 M PL-0186-16-4064 1 10:06:44  1227.91   1.67  99.33 39.96   99.66   
     6 PRUSKI RYSZARD          5  43-16- 5 C PL-0186-15-4853 0 10:14:45  1225.75   2.01  99.16 39.95   99.58   
     7 CIECHALSKI HENRYK       5  43-20- 5 M PL0186-12-12724 0 10:08:19  1222.14   2.34  99.00 39.94   99.50   
     8 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  53-29- 5 M PL-0186-15-8129 0 10:18:55  1221.06   2.68  98.83 39.92   99.41  
     9 PODLASIŃSKI JAN         3  49-20- 5 M PL-0186-14- 692 0 10:06:18  1219.12   3.01  98.66 39.91   99.33  
    10 SKĄPSKI KRZYSZTOF       5  21- 7- 5 M PL-0186-16- 650 1 10:07:22  1218.10   3.35  98.49 39.90   99.25   
    
    

    Kategoria 5/50

    1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   313628  27   23   79  5  5  5  5  5  5  30  463.07  2903.12 
    2 MALESZA PAWEŁ           317242  50   12   16  5  5  5  5  5  5  30  480.15  2872.79 
    3 MACIEJEWSKI CZESŁAW     316154  53    8   11  5  5  5  5  5  5  30  484.08  2861.33 
    4 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   311916  79    2   17  5  5  5  5  5  5  30  471.02  2835.38
    5 SZRAMA JACEK            300223  50   30   43  5  5  5  5  5  5  30  458.37  2743.86 
    6 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         301676  52   19   37  5  5  5  5  5  5  30  478.13  2667.99 
    7 PODLASIŃSKI JAN         300268  49    9   34  5  5  5  5  5  5  30  461.90  2651.79 
    8 DŁAWICHOWSKI WALDEMAR   304464  38   48   71  5  5  5  5  5  5  30  451.34  2650.86 
    9 CIECHALSKI HENRYK       303478  43    7   33  5  5  5  5  5  5  30  472.94  2644.76 
    10 PRUSKI RYSZARD         312261  43    6   45  5  5  5  5  5  5  30  463.64  2614.47 
    

    Kategoria 5 z całośći

           1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5  5  5  5  5  5  30   146.83   729.54 
           2 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  5  5  5  30   138.92   725.38 
           3 MALESZA PAWEŁ           2  5  5  5  5  5  5  30   144.69   722.16 
           4 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  5  5  5  30   145.22   720.44 
           5 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  30   144.27   701.99 
           6 SZRAMA JACEK            3  5  5  5  5  5  5  30   139.84   695.45 
           7 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  5  5  5  5  5  5  30   143.45   690.63 
           8 PODLASIŃSKI JAN         3  5  5  5  5  5  5  30   141.65   670.37 
           9 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5  5  5  5  5  5  5  30   147.72   667.52 
          10 CIECHALSKI HENRYK       5  5  5  5  5  5  5  30   141.89   666.55 
    

    Listy konkursowe :
    O6 Eberswalde 2
    S1 Eberswalde 2
    S2 Eberswalde 2
    S3 Eberswalde 2
    S4 Eberswalde 2
    S5 Eberswalde 2
    S7 Eberswalde 2
    ADMIN

  • Zwycięzcy Eberswalde 1

    Tym razem zwycięstwo przypadło kol. Jackowi Szrama .
    GRATULACJE !!!!!

    dziesiątka z lotu :

    1 SZRAMA JACEK
    2 WARZYCH JAN
    3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF
    4 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF
    5 MALESZA PAWEŁ
    6 MALESZA PAWEŁ
    7 MALESZA PAWEŁ
    8 JARKA RYSZARD
    9 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF
    10 MALESZA PAWEŁ

    Kategoria 5/50

       1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   313628  39    3    4  5  5  5  5  5  25  496.96  2440.05 231
       2 MALESZA PAWEŁ           317242  33    5    6  5  5  5  5  5  25  496.80  2392.64 233
       3 MACIEJEWSKI CZESŁAW     316154  63   48   50  5  5  5  5  5  25  469.40  2377.25 107
       4 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   311916  83   18   37  5  5  5  5  5  25  475.40  2364.36 120
       5 SZRAMA JACEK            300223  55    1   45  5  5  5  5  5  25  477.88  2285.49 338
       6 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     320329  22   12   34  5  5  5  5  5  25  481.75  2258.21 442
       7 DŁAWICHOWSKI WALDEMAR   304464  39   70  132  5  5  5  5  5  25  431.67  2199.52 529
       8 PODLASIŃSKI JAN         300268  72   88  197  5  5  5  5  5  25  418.59  2189.89 309
       9 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         301676  53   25   41  5  5  5  5  5  25  462.99  2189.86 310
      10 CIECHALSKI HENRYK       303478  42  102  104  5  5  5  5  5  25  441.44  2171.82 502
    

    Kategoria 5 z całości :

             1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  5  5  25   149.08   586.46 
             2 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5  5  5  5  5  25   144.85   582.71 
             3 MALESZA PAWEŁ           2  5  5  5  5  5  25   149.04   577.47 
             4 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  5  5  25   142.47   575.22 
             5 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  25   129.54   557.72 
             6 SZRAMA JACEK            3  5  5  5  5  5  25   143.37   555.61 
             7 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  5  5  5  5  5  25   138.90   547.18 
             8 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     4  5  5  5  5  5  25   144.53   541.22 
             9 CIESIELSKI MAREK        3  5  5  5  5  5  25   131.42   530.57 
            10 DŁAWICHOWSKI WALDEMAR   5  5  5  5  5  5  25   129.50   529.57 
    

    Listy z lotu :
    O5 Eberswalde 1
    S1 Eberswalde 1
    S2 Eberswalde 1
    S3 Eberswalde 1
    S4 Eberswalde 1
    S5 Eberswalde 1
    S7 Eberswalde 1

  • EBERSWALDE I

    21.05.2017 Gołębie z lotu Eberaswalde I zostały wypuszczone o godzinie 6.00

    Dobry Lot

    Admin

  • Zwycięzcy z lotu nr 4

    Pierwszy gołąb "zameldował się" w gołębniku kol. Maciejewskiego Krzysztofa
    GRATULACJE !
    Pierwsza dziesiątka z lotu :

        1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF  
        2 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF 
        3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF  
        4 ROZTROPIŃSKI H.I A.   
        5 JAKUBOWSKI DARIUSZ    
        6 MACIEJEWSKI CZESŁAW    
        7 JARKA RYSZARD           
        8 MACIEJEWSKI CZESŁAW     
        9 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         
       10 SOCHA KAROL      

    Kategoria 5/50

       1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   215421  42    1    2  5  5  5  5  20  487.72  1943.09 231
       2 MACIEJEWSKI CZESŁAW     218458  58    6    8  5  5  5  5  20  495.83  1907.85 107
       3 MALESZA PAWEŁ           219109  52   61  125  5  5  5  5  20  442.61  1895.84 233
       4 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   213849  85   18   50  5  5  5  5  20  455.05  1888.96 120
       5 MARCZAK ZBIGNIEW        213886  55   37   73  5  5  5  5  20  441.38  1822.04 234
       6 SZRAMA JACEK            203038  53   22   24  5  5  5  5  20  476.02  1807.61 338
       7 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     222360  31  164  189  5  5  5  5  20  414.03  1776.46 442
       8 PODLASIŃSKI JAN         203117  69   35   57  5  5  5  5  20  474.12  1771.30 309
       9 DŁAWICHOWSKI WALDEMAR   207474  39   14   84  5  5  5  5  20  465.20  1767.85 529
      10 CIECHALSKI HENRYK       206466  45   82  114  5  5  5  5  20  447.22  1730.38 502
    

    Pięć z całości :

              1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5  5  5  5  20   143.08   437.86 
              2 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  5  20   146.32   437.38 
              3 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  5  20   148.76   432.75 
              4 MALESZA PAWEŁ           2  5  5  5  5  20   136.64   428.43 
              5 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  20   140.92   428.18 
              6 SZRAMA JACEK            3  5  5  5  5  20   145.33   412.24 
              7 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  5  5  5  5  20   142.91   408.28 
              8 PODLASIŃSKI JAN         3  5  5  5  5  20   142.91   403.16 
              9 DŁAWICHOWSKI WALDEMAR   5  5  5  5  5  20   139.56   400.07 
             10 CIESIELSKI MAREK        3  5  5  5  5  20   119.62   399.15 
    
    

    Listy z lotu
    O4 Sulęcin
    S1 Sulęcin
    S2 Sulęcin
    S3 Sulęcin
    S4 Sulęcin
    S5 Sulęcin
    S7 Sulęcin

  • Lot nr 4 - Wypuszczenie

    Gołębie z miejscowości Sulęcin zostały wypuszczone o godz. 6.00

  • Lot 3 - Rumianek 2

    Już po raz drugi zwycięzcą lotu został gołąb kolegi Pawła Maleszy
    Gratulujemy.

    Lista pierwszych dziesięciu gołębi :

        1 MALESZA PAWEŁ           
        2 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   
        3 KAMIŃSKI KRZYSZTOF      
        4 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   
        5 CIESIELSKI MAREK        
        6 CICHY HENRYK            
        7 LICHAŃSKI LESZEK       
        8 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   
        9 CIESIELSKI MAREK        
       10 MACIEJEWSKI CZESŁAW     
    

    Kategoria seria 5 z typowanych 50

       1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   116088  48    2   13  5  5  5  15  470.67  1455.91 231
       2 MALESZA PAWEŁ           119694  56    1   17  5  5  5  15  477.27  1453.41 233
       3 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   114365  89    4    8  5  5  5  15  477.11  1434.08 120
       4 MACIEJEWSKI CZESŁAW     118631  76   10   24  5  5  5  15  482.37  1412.18 107
       5 MARCZAK ZBIGNIEW        114397  57   11   12  5  5  5  15  444.67  1381.34 234
       6 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     122778  30   53   58  5  5  5  15  445.05  1363.26 442
       7 CIESIELSKI MAREK        103928  54    5    9  5  5  5  15  467.18  1361.29 334
       8 JANOWSKI JACEK          114568  62   26   52  5  5  5  15  466.74  1339.71 220
       9 SZRAMA JACEK            102833  56   54  400  5  5  5  15  374.22  1332.60 338
      10 STACHEL HENRYK          115029  40   40   71  5  5  5  15  435.85  1314.95 111
    

    Kategoria - seria 5 z całego spisu

                1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5  5  5  15    97.87   294.79 
                2 MALESZA PAWEŁ           2  5  5  5  15    96.58   291.81 
                3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  15    94.14   291.18 
                4 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  15    97.38   287.28 
                5 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  15    98.03   283.98 
                6 CIESIELSKI MAREK        3  5  5  5  15    95.63   279.57 
                7 JANOWSKI JACEK          2  5  5  5  15    94.48   275.12 
                8 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     4  5  5  5  15    89.02   272.66 
                9 STACHEL HENRYK          1  5  5  5  15    87.59   269.00 
               10 SZRAMA JACEK            3  5  5  5  15    75.43   267.10 
    

    Listy konkursowe :
    O3 Rumianek 2
    S1 Rumianek 2
    S2 Rumianek 2
    S3 Rumianek 2
    S4 Rumianek 2
    S5 Rumianek 2
    S7 Rumianek 2
    Kat. Krótkodystansowa po 3-cim locie

  • Lot Międzyrzecz

    Lot Międzyrzecz został przeniesiony ze względu na złe warunki atmosferyczne
    do miejscowości Rumianek.
    Gołębie wypuszczono o godzinie 13.50

    Dobry Lot

    Admin

  • Zwycięzcy z lotu nr 2

    Pierwszą lokatę zdobył gołąb kolegi Ryszarda Jarka. GRATULACJE !
    -
    Pierwsza dziesiątka z lotu :

        1 JARKA RYSZARD           
        2 RADECKI PIOTR           
        3 JARKA RYSZARD           
        4 MOLENDA JANUSZ         
        5 DŁAWICHOWSKI WALDEMAR  
        6 DŁAWICHOWSKI WALDEMAR  
        7 PODLASIŃSKI JAN         
        8 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         
        9 JARKA RYSZARD           
       10 WIDMAN ROMAN I PIOTR  

    -
    Pierwsza dziesiątka hodowców w kategorii typowane 5/50
    -

       1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   142507  29   18   20  5  5 10  487.32   985.24 231
       2 MALESZA PAWEŁ           146165  35   36   46  5  5 10  484.12   976.14 233
       3 JARKA RYSZARD           141864  59    1    3  5  5 10  492.89   973.20 262
       4 WADELSKI MIROSŁAW       139141  99   11   31  5  5 10  482.62   965.67 250
       5 SZRAMA JACEK            129784  38   80   81  5  5 10  468.51   958.38 338
       6 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   140869 100   14   15  5  5 10  479.35   956.97 120
       7 MARCZAK ZBIGNIEW        140904  70   70  125  5  5 10  460.59   936.67 234
       8 DŁAWICHOWSKI WALDEMAR   134194  44    5    6  5  5 10  475.02   936.18 529
       9 MACIEJEWSKI CZESŁAW     145345  51   37  136  5  5 10  441.45   929.81 107
      10 ŁOPATA ROBERT           159376  43   61   87  5  5 10  443.00   919.22 439 

    -
    Pierwsza dziesiątka hodowców w kategorii 5 z całości :
    -

                 1 WADELSKI MIROSŁAW       2  5  5  10    98.13   197.73 
                 2 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  10    97.46   197.04 
                 3 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5  5  10    98.12   196.92 
                 4 JARKA RYSZARD           2  5  5  10    99.57   195.81 
                 5 MALESZA PAWEŁ           2  5  5  10    96.82   195.23 
                 6 SZRAMA JACEK            3  5  5  10    93.70   191.67 
                 7 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  10    92.48   189.90 
                 8 DŁAWICHOWSKI WALDEMAR   5  5  5  10    95.00   187.22 
                 9 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  10    88.29   185.95 
                10 NIEDZIELA ANDRZEJ       5  5  5  10    96.98   184.56  

    -
    Lista konkursowa Oddiałowa lot nr 2>
    S1 Lwówek Wlkp.
    S2 Lwówek Wlkp.
    S3 Lwówek Wlkp.
    S4 Lwówek Wlkp.
    S5 Lwówek Wlkp.
    S7 Lwówek Wlkp.
    Kat. Krótkodystansowa po 2-gim locie
    -
    Gratulacje.
    Admin

  • Lot nr 2

    Gołębie z miejscowości Lwówek Wlkp. w dniu 3.05.17 zostały wypuszczone do lotu o godzinie 8.25.

    Dobry Lot

    Admin

Posty 1 do 10 z 11

Strona:
  1. 1
  2. 2