Oddział

Konin

Archiwum miesięczne: Czerwiec 2017

  • Lista okręgowa z lotu RHEINE I

    W załączeniu link do listy Okręgowej z lotu Rheine 1.

    Okręg - Rheine 1

    Dobry Lot

    Admin

  • Wyniki Rheine 1

    Gratulacje za podwójne zwycięstwo z pierwszego lotu
    kategorii maraton dla Jacka Szrama !!!!

    Pierwsza dziesiątka z lotu :

        1 SZRAMA JACEK            3  1609.44   1.03   1.03 80.00  100.00   80.00  724328
        2 SZRAMA JACEK            3  1609.14   2.07   2.07 79.93   99.74   79.79  724328
        3 PODLASIŃSKI JAN         3  1602.64   3.10   3.10 79.87   99.48   79.59  724421
        4 ROZTROPIŃSKI H.I A.     7  1601.48   4.13   4.13 79.80   99.22   79.38  728300
        5 ROZTROPIŃSKI H.I A.     7  1598.38   5.17   5.17 79.73   98.96   79.17  728300
        6 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  1593.36   6.20   6.20 79.67   98.70   78.96  724658
        7 PODLASIŃSKI JAN         3  1583.32   7.23   7.23 79.60   98.45   78.76  724421
        8 WADELSKI MIROSŁAW       2  1582.93   8.26   8.26 79.54   98.19   78.55  732261
        9 MAJER JAN               3  1549.25   9.30   9.30 79.47   97.93   78.34  724405
       10 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  1548.82  10.33  10.33 79.40   97.67   78.13  739383
    

    Klasyfikacja z pięćdziesiątki :

       1 MACIEJEWSKI CZESŁAW       44   289.12  4188.76 107
       2 MALESZA PAWEŁ             44   262.18  4165.99 233
       3 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF     44   270.47  4142.97 120
       4 SZRAMA JACEK              44   288.34  4035.12 338
       5 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF     43   140.67  4024.48 231
       6 PODLASIŃSKI JAN           44   295.08  3995.66 309
       7 JÓŹWIAK-GÓRNIAK           44   282.89  3992.01 310
       8 WIDMAN ROMAN I PIOTR      44   277.20  3860.68 523
       9 ANDRZEJEWSKI BOGDAN       43   125.65  3821.96 442
      10 CIECHALSKI HENRYK         44   218.39  3802.34 502
    

    Klasyfikacja z całości :

             1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF    44   225.49  1452.41 
             2 MACIEJEWSKI CZESŁAW      44   231.29  1442.14 
             3 MALESZA PAWEŁ            44   209.74  1419.22 
             4 SZRAMA JACEK             44   230.67  1407.96 
             5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK          44   226.32  1396.63 
             6 PODLASIŃSKI JAN          44   236.07  1394.11 
             7 WADELSKI MIROSŁAW        39   226.32  1356.05 
             8 WIDMAN ROMAN I PIOTR     44   221.75  1355.90 
             9 MARCZAK ZBIGNIEW         44   181.55  1327.60 
            10 ROZTROPIŃSKI H.I A.      44   230.05  1321.16 
    

    Listy konkursowe :
    O10 Rheine 1
    S1 Rheine 1
    S2 Rheine 1
    S3 Rheine 1
    S4 Rheine 1
    S5 Rheine 1
    S7 Rheine 1
    Kat. Dalekodystansowa po Rheine 1

  • Lot Okręgowy RHEINE I

    Gołębie do lotu z miejscowości RHEINE
    zostały wypuszczone o godzinie 6.10
    
    Dobry Lot
    
  • Koszowanie sekcji Północ i Starówka

    pre>
    Komunikat Zarządu Oddziału Konnin
    SEKCJE KONIN PÓŁNOC , STARÓWKA NA LOT RHEINE KOSZUJĄ GOŁĘBIE W GODZ. 17.15 - 18.45

  • LOT NARODOWY BRUKSELA

    Zarząd Okręgu Konin zgłosił na lot Bruksela
    łącznie ze wszystkich Oddziałów 1291 sztuk gołębi.

    Konin należy do II strefy tj. odległość powyżej 800 km, w tej strefie
    uczestniczyć będą również regiony : I,II,III i V.

     Na podstawie przesłanych list konkursowych sporządzone zostaną
    3 strefowe narodowe listy  konkursowe.  Pierwsze  200  gołębi  z  każdej  
    listy  strefowej  narodowej  opublikowane zostanie  w  „Hodowcy” 
    i  na  stronie  internetowej  Zarządu  Głównego.  Listy  te  sporządzone 
    zostaną  na  podstawie  uzyskanej  szybkości  przez  zwycięskie  gołębie 
    i  będą  podstawą przyznania nagród indywidualnych dla zwycięskich gołębi. 
    

    Admin

  • Eberswalde 3 - Wyniki

    Już trzecie, najwyższe podium dla kol. Pawła Maleszy.
    Tak trzymać !

    Dziesiątka z lotu

        1 MALESZA PAWEŁ             0.47 100.00        100.00   30.00  317242
        2 WADELSKI MIROSŁAW         0.94  99.77         99.88   29.96  310376
        3 WADELSKI MIROSŁAW         1.41  99.53 39.97   99.76   29.93  310376
        4 JARKA RYSZARD             1.88  99.30 39.95   99.65   29.89  312970
        4 JARKA RYSZARD             1.88  99.30 39.95   99.65   29.89  312970
        6 JARKA RYSZARD             2.82  98.83 39.92   99.41   29.82  312970
        7 JARKA RYSZARD             3.29  98.59 39.91   99.29   29.79  312970
        8 ŁOPATA ROBERT             3.76  98.36 39.89   99.18   29.75  330328
        9 JARKA RYSZARD             4.23  98.12         99.06   29.72  312970
       10 JÓŹWIAK-GÓRNIAK           4.70  97.89 39.86   98.94   29.68  301676
    

    Kategoria 5/50

       1 MALESZA PAWEŁ           317242  34    1   19    41   452.47  3903.81 233
       2 MACIEJEWSKI CZESŁAW     316154  50   20   39    41   452.23  3899.64 107
       3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   313628  29   26   90    41   447.19  3883.81 231
       4 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   311916  64   12   18    41   449.77  3872.50 120
       5 SZRAMA JACEK            300223  34   11   36    41   425.64  3746.78 338
       6 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         301676  45   10   28    41   484.12  3709.12 310
       7 PODLASIŃSKI JAN         300268  46   15   24    41   478.35  3700.58 309
       8 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     320329  24   68   84    41   452.36  3696.31 442
       9 CIECHALSKI HENRYK       303478  32   53  115    41   411.65  3583.95 502
      10 WIDMAN ROMAN I PIOTR    303866  42   74  124    41   419.88  3583.48 523
    

    Kategoria z całości

       1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5  5  5  5  5  5  3  3  5  41   144.28  1226.92 
       2 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  5  5  5  3  3  5  41   138.61  1210.85 
       3 MALESZA PAWEŁ           2  5  5  5  5  5  5  3  3  5  41   139.97  1209.48 
       4 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  5  5  5  3  3  5  41   134.15  1180.14 
       5 SZRAMA JACEK            3  5  5  5  5  5  5  3  3  5  41   132.94  1177.29 
       6 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  5  5  5  5  5  5  3  3  5  41   145.24  1170.31 
       7 PODLASIŃSKI JAN         3  5  5  5  5  5  5  3  3  5  41   144.78  1158.04 
       8 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  3  3  5  41   114.17  1146.05 
       9 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5  5  5  5  5  5  5  3  3  5  41   128.23  1134.15 
      10 WADELSKI MIROSŁAW       2  5  5  -  5  5  5  3  3  5  36   147.99  1129.73 
    

    Listy konkursowe
    O9 Eberswalde 3
    S1 Eberswalde 3
    S2 Eberswalde 3
    S3 Eberswalde 3
    S4 Eberswalde 3
    S5 Eberswalde 3
    S7 Eberswalde 3

  • EBERSWALDE 3

    Gołębie do lotu "Eberswalde 3" zostały wypuszczone o godz. 6.00

    Dobry Lot
    Admin

  • Gifhorn 2

    Gratulujemy kol. Podlasińskiemu Janowi zwycięstwa w dzisiejszym locie !!!!

    Pierwsza Dziesiątka :

        1 PODLASIŃSKI JAN         
        2 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     
        3 SZRAMA JACEK           
        4 KUPSIK MAREK            
        5 SZRAMA JACEK            
        6 MIKULSKI ZENON         
        7 CIECHALSKI HENRYK      
        8 SZRAMA JACEK           
        9 MACIEJEWSKI CZESŁAW     
       10 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   
    

    Kategoria z 50 tki

       1 MALESZA PAWEŁ           527333     285.19  3451.34 
       2 MACIEJEWSKI CZESŁAW     526947     295.12  3447.41
       3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   523611     256.90  3436.62 
       4 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   522142     292.75  3422.73 
       5 SZRAMA JACEK            511787     297.81  3321.14
       6 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     530677     259.76  3243.95 
       7 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         512228     267.00  3225.00 
       8 PODLASIŃSKI JAN         511876     284.68  3222.23
       9 CIECHALSKI HENRYK       515259     258.42  3172.30
      10 WIDMAN ROMAN I PIOTR    515690     286.52  3163.60 
    
    

    Kategoria z Całości

        1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5  5  5  5  5  5  3  3  36   175.65  1082.64 
        2 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  5  5  5  3  3  36   177.07  1072.24 
        3 MALESZA PAWEŁ           2  5  5  5  5  5  5  3  3  36   171.11  1069.51 
        4 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  5  5  5  3  3  36   154.13  1045.99 
        5 SZRAMA JACEK            3  5  5  5  5  5  5  3  3  36   178.69  1044.35 
        6 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  3  3  36   161.92  1031.88 
        7 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  5  5  5  5  5  5  3  3  36   160.20  1025.07 
        8 PODLASIŃSKI JAN         3  5  5  5  5  5  5  3  3  36   170.81  1013.26 
        9 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5  5  5  5  5  5  5  3  3  36   171.92  1005.92 
       10 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     4  5  5  5  5  5  5  3  3  36   155.86   991.21 
    

    Listy konkursowe
    O8 Gifhorn 2
    S1 Gifhorn 2
    S2 Gifhorn 2
    S3 Gifhorn 2
    S4 Gifhorn 2
    S5 Gifhorn 2
    S7 Gifhorn 2
    Kat. Krótkodystansowa
    Kat. Dalekodystansowa
    Mistrzostwo rocznych

  • Gifhorn 2

    GOŁĘBIE WYPUSZCZONO W MIEJSCOWOŚCI GIFHORN O GODZ.5.45
    
    Dobry Lot
    Admin
    
  • Gifhorn 1

    Pierwszym gołębiem z pierwszego lotu ponad 500 km może poszczycić się
    kolega Broers Cor !

    GRATULACJE !!!

    Pierwsza dziesiątka z lotu :
    
        1 BROERS COR              4  
        2 SZRAMA JACEK            3  
        3 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1 
        4 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  
        5 KUPSIK MAREK            2  
        6 PRUSKI RYSZARD          5 
        7 WADELSKI MIROSŁAW       2 
        8 MALESZA PAWEŁ           2  
        9 CIESIELSKI MAREK        3  
       10 BROERS COR              4  
    

    Kategoria 5/50

       1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   523611  25   13   73  5  5  5  5  5  5  3  33  278.32  3179.67 
       2 MALESZA PAWEŁ           527333  33    8   16  5  5  5  5  5  5  3  33  294.01  3166.14 
       3 MACIEJEWSKI CZESŁAW     526947  46    4   31  5  5  5  5  5  5  3  33  291.45  3152.27
       4 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   522142  57    3   15  5  5  5  5  5  5  3  33  295.91  3129.96
       5 SZRAMA JACEK            511787  28    2   58  5  5  5  5  5  5  3  33  281.50  3023.28
       6 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     530677  13   64  142  5  5  5  5  5  5  3  33  254.34  2984.08 
       7 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         512228  27   18   24  5  5  5  5  5  5  3  33  290.82  2957.98
       8 PODLASIŃSKI JAN         511876  41   14   22  5  5  5  5  5  5  3  33  287.24  2937.51 
       9 DŁAWICHOWSKI WALDEMAR   516271  18   25   71  5  5  5  5  5  5  3  33  269.52  2918.21 
      10 CIECHALSKI HENRYK       515259  23   32   36  5  5  5  5  5  5  3  33  270.03  2913.80 
    

    Kategoria 5 z całośći

          1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5  5  5  5  5  5  3  33   177.56   906.99 
          2 MALESZA PAWEŁ           2  5  5  5  5  5  5  3  33   176.40   898.39 
          3 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  5  5  5  3  33   174.87   895.16 
          4 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  5  5  5  3  33   166.99   891.83 
          5 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  3  33   168.14   869.93 
          6 SZRAMA JACEK            3  5  5  5  5  5  5  3  33   170.66   865.64 
          7 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  5  5  5  5  5  5  3  33   174.49   864.86 
          8 PODLASIŃSKI JAN         3  5  5  5  5  5  5  3  33   172.35   842.43 
          9 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     4  5  5  5  5  5  5  3  33   152.60   835.28 
         10 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5  5  5  5  5  5  5  3  33   166.53   833.97 
    
    

    Listy konkursowe
    O7 Gifhorn 1
    S1 Gifhorn 1
    S2 Gifhorn 1
    S3 Gifhorn 1
    S4 Gifhorn 1
    S5 Gifhorn 1
    S7 Gifhorn 1

Liczba postów: 10