Oddział

Konin

Archiwum miesięczne: Lipiec 2017

  • Eberswalde 5 - wyniki

    Zwycięzcą ostatniego lotu gołębi starych 2017 został duet:
    Roztropińscy H. i A.

    Dziesiątka z lotu :

        1 ROZTROPIăSKI H.I A.     7  1173.23   0.97 100.00  100.00   40.00  302967
        2 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     4  1172.29   1.95  99.51   99.76   39.90  320329
        3 MACIEJEWSKI CZESťAW     1  1172.17   2.92  99.03   99.51   39.80  316154
        4 MARCZAK ZBIGNIEW        2  1171.05   3.90  98.54   99.27   39.71  311948
        5 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   1  1170.93   4.87  98.06   99.02   39.61  311916
        6 ROZTROPIăSKI H.I A.     7  1164.88   5.85  97.57   98.78   39.51  302967
        7 ROZTROPIăSKI H.I A.     7  1164.81   6.82  97.09   98.54   39.41  302967
        8 ROZTROPIăSKI H.I A.     7  1164.06   7.80  96.60   98.29   39.32  302967
        9 MIKULSKI ZENON          5  1158.99   8.77  96.12   98.05   39.22  308561
       10 SZRAMA JACEK            3  1158.49   9.75  95.63   97.80   39.12  300223
    

    Kategoria z całości :

                1 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   1   66   174.33  2628.22 
                2 MACIEJEWSKI CZESťAW     1   66   184.67  2627.40 
                3 MALESZA PAWEť           2   66   152.78  2584.42 
                4 PODLASIăSKI JAN         3   66   177.95  2557.19 
                5 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5   66   184.39  2506.93 
                6 SZRAMA JACEK            3   65   179.71  2498.18 
                7 WADELSKI MIROSťAW       2   61   143.51  2432.86 
                8 JŕŤWIAK-GŕRNIAK         3   64   114.93  2399.96 
                9 ROZTROPIăSKI H.I A.     7   65   197.26  2374.32 
               10 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2   64   180.98  2309.04 
    

    Kategoria typ. "50"

       1 MACIEJEWSKI CZESťAW     66   461.70  6215.81 107
       2 MALESZA PAWEť           66   381.96  6124.82 233
       3 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   66   388.29  6083.65 120
       4 SZRAMA JACEK            65   415.36  5909.92 338
       5 PODLASIăSKI JAN         66   392.19  5908.28 309
       6 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   64   447.56  5828.65 231
       7 WIDMAN ROMAN I PIOTR    66   460.97  5780.30 523
       8 JŕŤWIAK-GŕRNIAK         64   287.31  5711.00 310
       9 WADELSKI MIROSťAW       61   341.22  5532.49 250
      10 JAKUBOWSKI DARIUSZ      63   395.85  5419.13 704
    

    Listy konkursowe :
    O16 Eberswalde 5
    Kat. Krótkodystansowa Końcowe
    Kat. Dalekodystansowa Końcowe
    Mistrzostwo rocznych 2017
    S1 Eberswalde 5
    S2 Eberswalde 5
    S3 Eberswalde 5
    S4 Eberswalde 5
    S5 Eberswalde 5
    S7 Eberswalde 5

  • EBERSWALDE 5 - WYPUSZCZENIE

    Gołębie z miejscowości Eberswalde zostały wypuszczone o godzinie 6.05

    images
    KONIEC SEZONU LOTOWEGO STARYCH W ROKU 2017 !!!!

    Dobry Lot

    Admin

  • wypuszczenie
    Gołębie do lotu z Brukseli 
    zostały wypuszczone 
    o godzinie 6.30
    
    Dobry Lot
    
    Admin
    
  • Ostatni lot sezonu - Eberswalde - koszowanie

    HARMONOGRAM ODJAZDU KABINY NA LOT EBERSWALDE 5 W DNIU 29.07.2017
    
    KOSZOWANIE :
    
    KONIN              OD GODZ. 13.00  – 15.00 ODJAZD KABINY 15.15
    KLECZEW                                                  15.45 –  16.00
    KAZIMIERZ BISKUPI                                        16.15 –  16.30
    GOLINA                                                   16.45
    
  • KOMUNIKAT ZARZĄDU ODDZIAŁU KONIN - LOT BRUKSELA

    KOMUNIKAT LOT BRUKSELA
    
    HONOROWY PATRONAT NAD LOTEM NARODOWYM Z MIEJSCOWOŚCI BRUKSELA OBJĄŁ
    WÓJT GMINY KAZIMIERZ BISKUPI MGR.JAN SIKORSKI , JEST ON TAKŻE FUNDATOREM 
    NAGRÓD DLA PIERWSZYCH TRZECH GOŁĘBI Z LISTY OKRĘGOWEJ.
    
    HARMONOGRAM KOSZOWANIA W DNIU 27.07.2017
    
            OD GODZ.15.00  ODDZIAŁ KONIN
    
                    16.00  ODDZIAŁ ŚLESIN
    
                    17.00  ODDZIAŁ TUREK
    
                    18.00  ODDZIAŁ KOŁO
    
    GOŁĘBIE KOSZOWANE BĘDĄ W PUNKCIE W KAZIMIERZU BISKUPIM
    WYJAZD OD ULICY GOLIŃSKIEJ ( PYTAĆ O PIEKARNIE )
    
    SEKCYJNY WYKAZ HODOWCÓW ODDZIAŁU KONIN BIORĄCYCH UDZIAŁ W LOCIE
    
    SEKCJA PÓŁNOC           26 GOŁ.   7 HOD.
    
    
    SEKCJA STARÓWKA          52 GOŁ.  12 HOD.
    
    SZCZEPANKIEWICZ ROMAN      5 GOŁ.
    POMOCKA RYSZARD            4 GOŁ.
    GALOR PIOTR                3 GOŁ.
    LICHAŃSKI LESZEK           5 GOŁ.
    MICHALAK MARIUSZ           5 GOŁ.
    MARCZAK ZBIGNIEW           3 GOŁ.
    MALESZA PAWEŁ              5 GOŁ.
    WITCZAK ANDRZEJ            2 GOŁ.
    WADELSKI MIROSŁAW          5 GOŁ.
    WRÓBEL MAREK               5 GOŁ.
    KUBSIK TOMASZ              5 GOŁ.
    KUPSIK MAREK               5 GOŁ.
    
     SEKCJA GOLINA           61 GOŁ.  10 HOD.
    
    MAJDZIŃSKI KAROL           5 GOŁ.
    RUTECKI BOGUSŁAW           5 GOŁ.
    MAJER JAN                  5 GOŁ.
    STAWNIAK PIOTR             4 GOŁ.
    PODLASIŃSKI JAN           15 GOŁ.
    JÓŹWIAK GRZEGORZ           7 GOŁ.
    CIESIELSKI MAREK           5 GOŁ.
    SZRAMA JACEK              10 GOŁ.
    JAGODZIŃSKI ZDZISŁAW       3 GOŁ.
    KAMIŃSKI ZENON             2 GOŁ.
    
    SEKCJA KOŚCIELEC        10 GOŁ.   2 HOD.
    
    SZYMCZAK PIOTR              5 GOŁ.
    JASKUŁA WIESŁAW             5 GOŁ.
    
    SEKCJA KAZIMIERZ BISKUPI     77 GOŁ.  15 HOD.
    
    WIDMAN ROMAN I PIOTR        8 GOŁ.
    PYRZYŃSKI EDWARD           10 GOŁ.
    NAWROCKI WIESŁAW            3 GOŁ.
    RADECKI PIOTR               5 GOŁ.
    KRASKA KAROL                3 GOŁ.
    MATUSZAK ARKADIUSZ          5 GOŁ.
    MIKULSKI ZENON              7 GOŁ.
    JASZCZAK GRZEGORZ          10 GOŁ.
    PUKA JAROSŁAW               3 GOŁ.
    WŁODARCZYK A. I W.          3 GOŁ.
    KRAWCZYK LESŁAW             3 GOŁ.
    CIEPLIŃSKI JERZY            4 GOŁ.
    CIECHALSKI HENRYK           5 GOŁ.
    NIEDZIELA ANDRZEJ           3 GOŁ.
    NOWICKI HENRYK              5 GOŁ.
    JANCZYN JAN                 5 GOŁ.
    POPIELA ROBERT              5 GOŁ.
    
    SEKCJA KLECZEW               57 GOŁ.  11 HOD.
    
    ZE WZGLĘDU NA WYCOFANIE SIĘ Z LOTU ODDZIAŁU KŁODAWA ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKOSZOWANIA WIĘKSZEJ ILOŚCI GOŁĘBI .
    
  • O14 Gifhorn 4 - Wyniki

    Palmę pierwszeństwa z wczorajszego lotu zdobył duet
    Jadwiga i Józef Woźniak

    Pierwsza dziesiątka :

        1 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   1  52-19- 3 C  522142
        2 PODLASIăSKI JAN         3  24- 7- 3 C  511876
        3 PODLASIăSKI JAN         3  < 2>  11 C  511876
        4 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5  13- 8- 3 M  515690
        5 JAKUBOWSKI DARIUSZ      7  21- 9- 3 C  517308
        6 MALESZA PAWEť           2  26-15- 3 M  527333
        7 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5  < 2>  62 S  515690
        8 STAWNIAK PIOTR          3   8- 2- 2 C  512442
        9 MACIEJEWSKI CZESťAW     1  31-18- 3 C  526947
        9 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   1  < 2>  25 -  522142
    

    Kategoria z "50-tki"

       1 MACIEJEWSKI CZESťAW       58   287.76  5515.88 107
       2 MALESZA PAWEť             58   285.15  5499.72 233
       3 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF     58   282.03  5490.46 120
       4 SZRAMA JACEK              58   277.35  5347.51 338
       5 JŕŤWIAK-GŕRNIAK           58   265.63  5272.71 310
       6 PODLASIăSKI JAN           58   296.62  5253.34 309
       7 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF     56   253.90  5160.50 231
       8 WIDMAN ROMAN I PIOTR      58   281.77  5029.13 523
       9 WADELSKI MIROSťAW         53   279.43  4995.20 250
      10 JAKUBOWSKI DARIUSZ        57   274.74  4931.12 704
    

    Kategoria "z całości"

       1 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   1    58   175.00  2230.36 
       2 MACIEJEWSKI CZESťAW     1    58   172.66  2204.50 
       3 MALESZA PAWEť           2    58   171.10  2188.50 
       4 SZRAMA JACEK            3    58   169.21  2171.42 
       5 JŕŤWIAK-GŕRNIAK         3    58   159.38  2134.05 
       6 PODLASIăSKI JAN         3    58   177.97  2116.49 
       7 WADELSKI MIROSťAW       2    53   167.66  2093.28 
       8 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5    58   169.06  2032.34 
       9 ROZTROPIăSKI H.I A.     7    58   148.60  2017.26 
      10 JAKUBOWSKI DARIUSZ      7    58   164.85  2011.18 
    

    Listy Konkursowe:
    O14 Gifhorn 4
    S1 Gifhorn 4
    S2 Gifhorn 4
    S3 Gifhorn 4
    S4 Gifhorn 4
    S5 Gifhorn 4
    S7 Gifhorn 4

    Dobry Lot

    Admin

  • Lot GIFHORN 23.07.2017

    Zgodnie z informacją pozyskaną od kol. Prezesa d/s Lotów
    Jacka Szrama - planowany na dziś lot z miejscowości Gifhorn
    odbędzie się jutro tj. 24.07.2017. Zmiana terminu wypuszczenia
    podyktowana jest złymi warunkami pogodowymi na terenie Niemiec.

    Admin

  • LISTA OKRĘGOWA Z LOTU RHEINE II

    W załączniku lista Okręgowa ze wspólnego lotu
    w kategorii maraton - RHEINE 2

    Rheine II Okręg

  • Wyniki RHEINE II

    Drugi maraton - Drugie zwycięstwo w tej kategorii
    dla Jacka Szrama

    GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!

    Dziesiątka z lotu :

        1 SZRAMA JACEK            3  19- 9- 3 M  15:20:06  1316.72    80.00  724328
        2 WADELSKI MIROSŁAW       2  11- 3- 3 C  15:26:22  1316.15    79.76  732261
        3 MALESZA PAWEŁ           2  24-12- 3 S  15:32:26  1315.15    79.53  739682
        4 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  49-21- 3 C  15:28:48  1314.45    79.29  734517
        5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  20- 7- 3 C  15:22:35  1311.40    79.05  724658
        6 KLAMA TADEUSZ           7   7- 2- 2 C  15:28:49  1310.64    78.82  732410
        7 SZRAMA JACEK            3  < 2>  21 M  15:23:37  1308.36    78.58  724328
        8 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  34-13- 3 C  15:35:54  1306.56    78.34  739383
        9 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  < 2>  42 M  15:36:00  1306.33    78.11  739383
       10 SOCHA KAROL             5   8- 3- 3 C  15:32:36  1305.41    77.87  734425

    Kategoria z 50-tki

       1 MACIEJEWSKI CZESŁAW     739383  34    8    9   55   283.43  5228.12 107
       2 MALESZA PAWEŁ           739682  24    3   11   55   292.90  5214.57 233
       3 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   734517  49    4   17   55   289.35  5208.43 120
       4 SZRAMA JACEK            724328  19    1    7   55   292.30  5070.16 338
       5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         724658  20    5   31   55   280.77  5007.08 310
       6 PODLASIŃSKI JAN         724421  22   16   24   55   279.00  4956.72 309
       7 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   735952  10   58  146   53   140.24  4906.60 231
       8 WIDMAN ROMAN I PIOTR    728251  26   26   68   55   252.66  4747.36 523
       9 WADELSKI MIROSŁAW       732261  11    2   14   50   255.61  4715.77 250
      10 JAKUBOWSKI DARIUSZ      729933  22   15   49   54   264.50  4656.38 704

    Kategoria z całości

        1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1   55   231.48  2055.36 
        2 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1   55   226.75  2031.84 
        3 MALESZA PAWEŁ           2   55   234.32  2017.40 
        4 SZRAMA JACEK            3   55   233.85  2002.21 
        5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3   55   224.61  1974.67 
        6 PODLASIŃSKI JAN         3   55   223.20  1938.52 
        7 WADELSKI MIROSŁAW       2   50   204.49  1925.62 
        8 ROZTROPIŃSKI H.I A.     7   55   198.58  1868.66 
        9 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5   55   202.13  1863.28 
       10 JAKUBOWSKI DARIUSZ      7   55   211.60  1846.33

    Listy konkursowe :
    O13 Rheine II
    S1 Rheine II
    S2 Rheine II
    S3 Rheine II
    S4 Rheine II
    S5 Rheine II
    S7 Rheine II

  • RHEINE II - WYPUSZCZENIE

    4107 gołębi Okręgu Konin zostało wypuszczonych
    z miejscowości RHEINE o godzinie 6.10

    Udanego Lotu

    Admin

Posty 1 do 10 z 17

Strona:
  1. 1
  2. 2