Oddział

Konin

Archiwum miesięczne: Sierpień 2017

  • MISTRZOSTWO OKRĘGU - Wstępne wyniki 2017

    Wyniki Okręgu Konin przed weryfikacją dokumentacji lotowej.
    Kliknij link :
    Wstępne wyniki okręgu Konin 2017

    Dobry Lot

    Admin

  • BRUKSELA

    Ukazały się nie oficjalne wyniki lotu z BRUKSELI.
    Poniżej linki dla STREFY 2 :
    Lista konkursowa Bruksela Strefa 2
    Tabela najlepszych serii z lotu Bruksela S2

    Dobry lot

  • Międzyrzecz - wyniki

    Najstarsi też potrafią - pierwszy gołąb z lotu u najstarszego hodowcy Oddziału
    kolegi Henryka Pałasza

    Pierwsza dziesiątka z lotu :

        1 PAŁASZ HENRYK   
        2 MOLENDA JANUSZ          
        3 MOLENDA JANUSZ          
        4 MOLENDA JANUSZ          
        5 MAJDZIŃSKI KAROL        
        6 MAJDZIŃSKI KAROL        
        7 NOWICKI HENRYK         
        8 PYRZYŃSKI EDWARD        
        9 MATUSZAK ANDRZEJ        
       10 JARKA RYSZARD           
    

    Kat. I :

       1 JARKA RYSZARD           186757  93   10   11  5  5  5  15  115.18   306.28 262
       2 PYRZYŃSKI EDWARD        192006  44    8  105  5  5  5  15   98.48   281.96 534
       3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   187382  86   27   28  5  5  5  15  104.30   273.23 231
       4 MARCZAK ZBIGNIEW        185856  71   66   75  5  5  5  15   98.63   268.32 234
       5 MACIEJEWSKI CZESŁAW     190455  72   13   38  5  3  5  13  121.12   258.59 107
       6 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    187934  37   84   85  5  4  5  14  103.17   251.08 238
       7 PRUSKI RYSZARD          187696  51  222  230  5  5  5  15   84.65   247.05 528
       8 BUDZIŃSKI HUBERT        190868  41   51   54  3  5  5  13  113.77   237.01 135
       9 MATUSZAK ANDRZEJ        186984  64    9   42  5  4  5  14  103.17   230.45 109
      10 PUKA JAROSŁAW           186472  34  353  354  2  5  5  12   92.22   221.35 525
    

    Kat. II

                1 JARKA RYSZARD           2  5  5  5  15   124.16   319.45 
                2 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  15   122.94   311.82 
                3 PYRZYŃSKI EDWARD        5  5  5  5  15   117.25   311.00 
                4 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  15   116.71   307.64 
                5 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  15   122.60   305.87 
                6 MOLENDA JANUSZ          1  5  5  5  15   122.29   296.69 
                7 MATUSZAK ANDRZEJ        1  5  5  5  15   119.73   296.07 
                8 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    2  5  5  5  15   118.21   294.49 
                9 BUDZIŃSKI HUBERT        1  5  5  5  15   117.90   293.42 
               10 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  5  5  5  15   110.13   290.22 
    
    

    Listy konkursowe :
    O Międzyrzecz
    S1 Międzyrzecz
    S2 Międzyrzecz
    S3 Międzyrzecz
    S4 Międzyrzecz
    S5 Międzyrzecz
    S7 Międzyrzecz

  • Wypuszczenie Międzyrzecz

    Gołębie zostały wypuszczone o godzinie 6.30

    Dobry Lot

  • Wyniki Lwówek Wlkp.

    Zwycięski gołąb wylądował w gołębniku Adama Kabana. Gratulacje

    Dziesiątka z lotu :
    1 KABAN ADAM
    2 PUKA JAROSŁAW
    3 JAKUBOWSKI ŁUKASZ
    4 KLAMA TADEUSZ
    5 PUKA JAROSŁAW
    6 KLAMA TADEUSZ
    7 PUKA JAROSŁAW
    8 ROZTROPIŃSKI H.I A.
    9 PUKA JAROSŁAW
    10 ROZTROPIŃSKI H.I A.

    Kategoria I.

       1 JARKA RYSZARD           141864  93   45   46  5  5 10   93.86   190.64 262
       2 PYRZYăSKI EDWARD        146816  44   27   33  5  5 10   96.20   182.94 534
       3 MARCZAK ZBIGNIEW        140904  71   38   59  5  5 10   83.91   169.14 234
       4 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   142507  86  175  186  5  5 10   84.41   168.44 231
       5 KRASKA KAROL            141422  46   24  284  5  5 10   80.86   164.16 532
       6 PRUSKI RYSZARD          142276  42   60   65  5  5 10   91.97   161.73 528
       7 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    143107  41  234  235  5  4  9   69.07   147.53 238
       8 SZYMCZAK PIOTR          165610  75  232  300  5  4  9   58.56   138.58 401
       9 MACIEJEWSKI CZESAW     145345  74  158  162  5  3  8   51.52   137.13 107
      10 KABAN ADAM              137833  75    1    2  3  5  8   87.06   130.01 504 

    Kategoria II.

                 1 JARKA RYSZARD           2  5  5  10    97.29   194.78 
                 2 PYRZYăSKI EDWARD        5  5  5  10    98.16   193.17 
                 3 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  10    94.46   190.42 
                 4 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  10    89.40   188.40 
                 5 MACIEJEWSKI CZESAW     1  5  5  10    90.66   182.75 
                 6 JŕWIAK-GŕRNIAK         3  5  5  10    96.49   179.52 
                 7 NIEDZIELA ANDRZEJ       5  5  5  10    96.17   179.17 
                 8 PUKA JAROSAW           5  5  5  10    99.56   177.37 
                 9 SZYMCZAK PIOTR          4  5  5  10    79.60   176.83 
                10 MATUSZAK ANDRZEJ        1  5  5  10    88.17   175.99 
    

    LISTY KONKURSOWE :
    O Lwówek Wlkp. M
    S1 Lwówek Wlkp. M
    S2 Lwówek Wlkp. M
    S3 Lwówek Wlkp. M
    S4 Lwówek Wlkp. M
    S5 Lwówek Wlkp. M
    S7 Lwówek Wlkp. M

  • Wypuszczenie Lwówek Wlkp.

    Gołębie z miejscowości Lwówek Wielkopolski
    zostały wypuszczone o godzinie 6.20

    młode
    Dobry Lot

    Admin

  • SKŁADANIE WYNIKÓW

    KOMUNIKAT ZARZĄDU ODDZIAŁU

    Hodowców którzy mają zamiar składać wyniki w MP ,
    proszę o spotkanie w dniu otwarcia zegarów po locie Lwówek Wlkp. 
    o godzinie 16.30 , celem pobrania list startowo zegarowych.
    

    Admin

  • Rumianek Młode - wyniki

    Palma zwycięstwa z pierwszego lotu gołębi młodych przypadła koledze
    Januszowi Molenda

    Pierwsza dziesiątka z lotu :

        1 MOLENDA JANUSZ          
        2 KLAMA TADEUSZ           
        3 PUKA JAROSŁAW           
        4 MATUSZAK ANDRZEJ        
        5 KRASKA KAROL            
        6 WALCZAK ARKADIUSZ TURY  
        7 GALOR PIOTR             
        8 PYRZYŃSKI EDWARD        
        9 MACIEJEWSKI CZESŁAW    
       10 MACIEJEWSKI CZESŁAW     
    

    Klasyfikacja I

       1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   116088  92   12   14  5    98.90 231
       2 STACHEL HENRYK          115029  44   15   17  5    97.31 111
       3 JARKA RYSZARD           115427  96   34   40  5    97.11 262
       4 MARCZAK ZBIGNIEW        114397  62   44   50  5    95.10 234
       5 PYRZYăSKI EDWARD        119999  46    8   52  5    95.06 534
       6 SZYMCZAK PIOTR          138798  81   16   38  5    92.70 401
       7 SZLUGAJ STANISťAW       127063  64   25   32  5    92.41 446
       8 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   114365  92   67   70  5    91.00 120
       9 WALCZAK ARKADIUSZ TURY  130031  76    6  130  5    90.35 450
      10 KAMIăSKI KRZYSZTOF      142371  76  143  145  5    88.01 406
    

    Klasyfikacja II

     1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5   5    99.00    99.00 
     2 BROERS COR              4  5   5    97.94    97.94 
     3 STACHEL HENRYK          1  5   5    97.92    97.92 
     4 JARKA RYSZARD           2  5   5    97.49    97.49 
     5 SZYMCZAK PIOTR          4  5   5    97.23    97.23 
     6 SZLUGAJ STANISŁAW       4  5   5    96.65    96.65 
     7 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5   5    95.96    95.96 
     8 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5   5    95.42    95.42 
     9 PYRZYŃSKI EDWARD        5  5   5    95.09    95.09 
    10 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5   5    92.31    92.31 
    

    LISTY KONKURSOWE
    O Rumianek M.
    S1 Rumianek M
    S2 Rumianek M
    S3 Rumianek M
    S4 Rumianek M
    S5 Rumianek M
    S7 Rumianek M

  • Wypuszczenie Rumianek

    karmienie_mlodych_golebi

    Gołębie młode Oddziału Konin zostały

    wypuszczone w miejscowości Rumianek

    o godzinie 5.55 .

    Dobry Lot

    Admin

  • Rozjazd Kabin na loty Gołębi młodych 2017r.

    Data Lotu

    Data Koszowania

    Godzina Przyjazdu i Odjazdu Kabiny

    (nie oznacza czasu koszowania)

    13-08

    Niedziela

    1.Rumianek

    12-08

    Sobota

    Kościelec

    21,10 – 21,20 Koło

    Konin

    17,00 – 20,15

    Kleczew

    20,45 – 21,00

    Kazimierz B.

    21,15 - 21,30

    Golina

    21,45 -

    20-08

    Niedziela

    2.Lwówek Wkpl.

    19-08

    Sobota

    Kościelec

    21,10 – 21,20 Koło

    Konin

    17,00 – 20,15

    Kleczew

    20,45 – 21,00

    Kazimierz B.

    21,15 - 21,30

    Golina

    21,45 -

    27-08

    Niedziela

    3.Międzyrzecz

    26-08

    Sobota

    Kościelec

    17,00 – 19,30

    Konin

    20,00 – 20,15

    Kleczew

    20,45 – 21,00

    Kazimierz B.

    21,15 - 21,30

    Golina

    21,45 -

    03-09

    Niedziela

    4.Rzepin

    02-09

    Sobota

    Kościelec

    17,00 – 19,30

    Konin

    20,00 – 20,15

    Kleczew

    20,45 – 21,00

    Kazimierz B.

    21,15 - 21,30

    Golina

    21,45 -

    10-09

    Niedziela

    5.Furstenwalde

    09-09

    Sobota

    Kościelec

    21,10 – 21,20 Koło

    Konin

    17,00 – 20,15

    Kleczew

    20,45 – 21,00

    Kazimierz B.

    21,15 - 21,30

    Golina

    21,45 -

    17-09

    Niedziela

    6.Ludwigsfelde

    16-09

    Sobota

    Kościelec

    21,10 – 21,20 Koło

    Konin

    17,00 – 20,15

    Kleczew

    20,45 – 21,00

    Kazimierz B.

    21,15 - 21,30

    Golina

    21,45 -

    Do kosza Transportowego wkładamy po 20 gołębi.

    Loty od 1 do 6 Do mistrzostwa Oddziału (5 gołębi z całości)

    MISTRZOSTWO POLSKI

    Są to Loty 2,3,4,5, tupujemy 15 gołębi – punkty zdobywa pierwsze 8 gołębi.

    Za Zarząd

Posty 1 do 10 z 15

Strona:
  1. 1
  2. 2