Oddział

Konin

KOMUNIKATY

  • Rzepin

    Gołębie do lotu wypuszczono o godzinie 7.15

    Dobry Lot

    Admin

  • Międzyrzecz - wyniki

    Najstarsi też potrafią - pierwszy gołąb z lotu u najstarszego hodowcy Oddziału
    kolegi Henryka Pałasza

    Pierwsza dziesiątka z lotu :

        1 PAŁASZ HENRYK   
        2 MOLENDA JANUSZ          
        3 MOLENDA JANUSZ          
        4 MOLENDA JANUSZ          
        5 MAJDZIŃSKI KAROL        
        6 MAJDZIŃSKI KAROL        
        7 NOWICKI HENRYK         
        8 PYRZYŃSKI EDWARD        
        9 MATUSZAK ANDRZEJ        
       10 JARKA RYSZARD           
    

    Kat. I :

       1 JARKA RYSZARD           186757  93   10   11  5  5  5  15  115.18   306.28 262
       2 PYRZYŃSKI EDWARD        192006  44    8  105  5  5  5  15   98.48   281.96 534
       3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   187382  86   27   28  5  5  5  15  104.30   273.23 231
       4 MARCZAK ZBIGNIEW        185856  71   66   75  5  5  5  15   98.63   268.32 234
       5 MACIEJEWSKI CZESŁAW     190455  72   13   38  5  3  5  13  121.12   258.59 107
       6 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    187934  37   84   85  5  4  5  14  103.17   251.08 238
       7 PRUSKI RYSZARD          187696  51  222  230  5  5  5  15   84.65   247.05 528
       8 BUDZIŃSKI HUBERT        190868  41   51   54  3  5  5  13  113.77   237.01 135
       9 MATUSZAK ANDRZEJ        186984  64    9   42  5  4  5  14  103.17   230.45 109
      10 PUKA JAROSŁAW           186472  34  353  354  2  5  5  12   92.22   221.35 525
    

    Kat. II

                1 JARKA RYSZARD           2  5  5  5  15   124.16   319.45 
                2 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  15   122.94   311.82 
                3 PYRZYŃSKI EDWARD        5  5  5  5  15   117.25   311.00 
                4 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  15   116.71   307.64 
                5 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  15   122.60   305.87 
                6 MOLENDA JANUSZ          1  5  5  5  15   122.29   296.69 
                7 MATUSZAK ANDRZEJ        1  5  5  5  15   119.73   296.07 
                8 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    2  5  5  5  15   118.21   294.49 
                9 BUDZIŃSKI HUBERT        1  5  5  5  15   117.90   293.42 
               10 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  5  5  5  15   110.13   290.22 
    
    

    Listy konkursowe :
    O Międzyrzecz
    S1 Międzyrzecz
    S2 Międzyrzecz
    S3 Międzyrzecz
    S4 Międzyrzecz
    S5 Międzyrzecz
    S7 Międzyrzecz

  • SKŁADANIE WYNIKÓW

    KOMUNIKAT ZARZĄDU ODDZIAŁU

    Hodowców którzy mają zamiar składać wyniki w MP ,
    proszę o spotkanie w dniu otwarcia zegarów po locie Lwówek Wlkp. 
    o godzinie 16.30 , celem pobrania list startowo zegarowych.
    

    Admin

  • Rumianek Młode - wyniki

    Palma zwycięstwa z pierwszego lotu gołębi młodych przypadła koledze
    Januszowi Molenda

    Pierwsza dziesiątka z lotu :

        1 MOLENDA JANUSZ          
        2 KLAMA TADEUSZ           
        3 PUKA JAROSŁAW           
        4 MATUSZAK ANDRZEJ        
        5 KRASKA KAROL            
        6 WALCZAK ARKADIUSZ TURY  
        7 GALOR PIOTR             
        8 PYRZYŃSKI EDWARD        
        9 MACIEJEWSKI CZESŁAW    
       10 MACIEJEWSKI CZESŁAW     
    

    Klasyfikacja I

       1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   116088  92   12   14  5    98.90 231
       2 STACHEL HENRYK          115029  44   15   17  5    97.31 111
       3 JARKA RYSZARD           115427  96   34   40  5    97.11 262
       4 MARCZAK ZBIGNIEW        114397  62   44   50  5    95.10 234
       5 PYRZYăSKI EDWARD        119999  46    8   52  5    95.06 534
       6 SZYMCZAK PIOTR          138798  81   16   38  5    92.70 401
       7 SZLUGAJ STANISťAW       127063  64   25   32  5    92.41 446
       8 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   114365  92   67   70  5    91.00 120
       9 WALCZAK ARKADIUSZ TURY  130031  76    6  130  5    90.35 450
      10 KAMIăSKI KRZYSZTOF      142371  76  143  145  5    88.01 406
    

    Klasyfikacja II

     1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5   5    99.00    99.00 
     2 BROERS COR              4  5   5    97.94    97.94 
     3 STACHEL HENRYK          1  5   5    97.92    97.92 
     4 JARKA RYSZARD           2  5   5    97.49    97.49 
     5 SZYMCZAK PIOTR          4  5   5    97.23    97.23 
     6 SZLUGAJ STANISŁAW       4  5   5    96.65    96.65 
     7 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5   5    95.96    95.96 
     8 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5   5    95.42    95.42 
     9 PYRZYŃSKI EDWARD        5  5   5    95.09    95.09 
    10 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5   5    92.31    92.31 
    

    LISTY KONKURSOWE
    O Rumianek M.
    S1 Rumianek M
    S2 Rumianek M
    S3 Rumianek M
    S4 Rumianek M
    S5 Rumianek M
    S7 Rumianek M

  • Wypuszczenie Rumianek

    karmienie_mlodych_golebi

    Gołębie młode Oddziału Konin zostały

    wypuszczone w miejscowości Rumianek

    o godzinie 5.55 .

    Dobry Lot

    Admin

  • ZAGINIONY ZEGAR

    INFORMUJEMY , ŻE ZAGINĄŁ ZEGAR MARKI BRICON
    SPEEDY O NUMERZE SERYJNYM X246D.
    ZEGAR NALEŻY DO NAJSTARSZEGO KOLEGI Z ODDZIAŁU KONIN
    PANA HENRYKA PAŁASZA.
    ZA POMOC W ODNALEZIENIU ZEGARA PRZEWIDZIANA NAGRODA !!!
    WSZELKIE INFORMACJE PROSIMY KIEROWAĆ POD NUMER TELEFONU
    721-828-380 LUB OSOBIŚCIE DO KOLEGI HENRYKA.

    Dobry Lot
    Admin

  • Eberswalde 5 - wyniki

    Zwycięzcą ostatniego lotu gołębi starych 2017 został duet:
    Roztropińscy H. i A.

    Dziesiątka z lotu :

        1 ROZTROPIăSKI H.I A.     7  1173.23   0.97 100.00  100.00   40.00  302967
        2 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     4  1172.29   1.95  99.51   99.76   39.90  320329
        3 MACIEJEWSKI CZESťAW     1  1172.17   2.92  99.03   99.51   39.80  316154
        4 MARCZAK ZBIGNIEW        2  1171.05   3.90  98.54   99.27   39.71  311948
        5 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   1  1170.93   4.87  98.06   99.02   39.61  311916
        6 ROZTROPIăSKI H.I A.     7  1164.88   5.85  97.57   98.78   39.51  302967
        7 ROZTROPIăSKI H.I A.     7  1164.81   6.82  97.09   98.54   39.41  302967
        8 ROZTROPIăSKI H.I A.     7  1164.06   7.80  96.60   98.29   39.32  302967
        9 MIKULSKI ZENON          5  1158.99   8.77  96.12   98.05   39.22  308561
       10 SZRAMA JACEK            3  1158.49   9.75  95.63   97.80   39.12  300223
    

    Kategoria z całości :

                1 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   1   66   174.33  2628.22 
                2 MACIEJEWSKI CZESťAW     1   66   184.67  2627.40 
                3 MALESZA PAWEť           2   66   152.78  2584.42 
                4 PODLASIăSKI JAN         3   66   177.95  2557.19 
                5 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5   66   184.39  2506.93 
                6 SZRAMA JACEK            3   65   179.71  2498.18 
                7 WADELSKI MIROSťAW       2   61   143.51  2432.86 
                8 JŕŤWIAK-GŕRNIAK         3   64   114.93  2399.96 
                9 ROZTROPIăSKI H.I A.     7   65   197.26  2374.32 
               10 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2   64   180.98  2309.04 
    

    Kategoria typ. "50"

       1 MACIEJEWSKI CZESťAW     66   461.70  6215.81 107
       2 MALESZA PAWEť           66   381.96  6124.82 233
       3 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   66   388.29  6083.65 120
       4 SZRAMA JACEK            65   415.36  5909.92 338
       5 PODLASIăSKI JAN         66   392.19  5908.28 309
       6 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   64   447.56  5828.65 231
       7 WIDMAN ROMAN I PIOTR    66   460.97  5780.30 523
       8 JŕŤWIAK-GŕRNIAK         64   287.31  5711.00 310
       9 WADELSKI MIROSťAW       61   341.22  5532.49 250
      10 JAKUBOWSKI DARIUSZ      63   395.85  5419.13 704
    

    Listy konkursowe :
    O16 Eberswalde 5
    Kat. Krótkodystansowa Końcowe
    Kat. Dalekodystansowa Końcowe
    Mistrzostwo rocznych 2017
    S1 Eberswalde 5
    S2 Eberswalde 5
    S3 Eberswalde 5
    S4 Eberswalde 5
    S5 Eberswalde 5
    S7 Eberswalde 5

  • EBERSWALDE 5 - WYPUSZCZENIE

    Gołębie z miejscowości Eberswalde zostały wypuszczone o godzinie 6.05

    images
    KONIEC SEZONU LOTOWEGO STARYCH W ROKU 2017 !!!!

    Dobry Lot

    Admin

  • Ostatni lot sezonu - Eberswalde - koszowanie

    HARMONOGRAM ODJAZDU KABINY NA LOT EBERSWALDE 5 W DNIU 29.07.2017
    
    KOSZOWANIE :
    
    KONIN              OD GODZ. 13.00  – 15.00 ODJAZD KABINY 15.15
    KLECZEW                                                  15.45 –  16.00
    KAZIMIERZ BISKUPI                                        16.15 –  16.30
    GOLINA                                                   16.45
    
  • KOMUNIKAT ZARZĄDU ODDZIAŁU KONIN - LOT BRUKSELA

    KOMUNIKAT LOT BRUKSELA
    
    HONOROWY PATRONAT NAD LOTEM NARODOWYM Z MIEJSCOWOŚCI BRUKSELA OBJĄŁ
    WÓJT GMINY KAZIMIERZ BISKUPI MGR.JAN SIKORSKI , JEST ON TAKŻE FUNDATOREM 
    NAGRÓD DLA PIERWSZYCH TRZECH GOŁĘBI Z LISTY OKRĘGOWEJ.
    
    HARMONOGRAM KOSZOWANIA W DNIU 27.07.2017
    
            OD GODZ.15.00  ODDZIAŁ KONIN
    
                    16.00  ODDZIAŁ ŚLESIN
    
                    17.00  ODDZIAŁ TUREK
    
                    18.00  ODDZIAŁ KOŁO
    
    GOŁĘBIE KOSZOWANE BĘDĄ W PUNKCIE W KAZIMIERZU BISKUPIM
    WYJAZD OD ULICY GOLIŃSKIEJ ( PYTAĆ O PIEKARNIE )
    
    SEKCYJNY WYKAZ HODOWCÓW ODDZIAŁU KONIN BIORĄCYCH UDZIAŁ W LOCIE
    
    SEKCJA PÓŁNOC           26 GOŁ.   7 HOD.
    
    
    SEKCJA STARÓWKA          52 GOŁ.  12 HOD.
    
    SZCZEPANKIEWICZ ROMAN      5 GOŁ.
    POMOCKA RYSZARD            4 GOŁ.
    GALOR PIOTR                3 GOŁ.
    LICHAŃSKI LESZEK           5 GOŁ.
    MICHALAK MARIUSZ           5 GOŁ.
    MARCZAK ZBIGNIEW           3 GOŁ.
    MALESZA PAWEŁ              5 GOŁ.
    WITCZAK ANDRZEJ            2 GOŁ.
    WADELSKI MIROSŁAW          5 GOŁ.
    WRÓBEL MAREK               5 GOŁ.
    KUBSIK TOMASZ              5 GOŁ.
    KUPSIK MAREK               5 GOŁ.
    
     SEKCJA GOLINA           61 GOŁ.  10 HOD.
    
    MAJDZIŃSKI KAROL           5 GOŁ.
    RUTECKI BOGUSŁAW           5 GOŁ.
    MAJER JAN                  5 GOŁ.
    STAWNIAK PIOTR             4 GOŁ.
    PODLASIŃSKI JAN           15 GOŁ.
    JÓŹWIAK GRZEGORZ           7 GOŁ.
    CIESIELSKI MAREK           5 GOŁ.
    SZRAMA JACEK              10 GOŁ.
    JAGODZIŃSKI ZDZISŁAW       3 GOŁ.
    KAMIŃSKI ZENON             2 GOŁ.
    
    SEKCJA KOŚCIELEC        10 GOŁ.   2 HOD.
    
    SZYMCZAK PIOTR              5 GOŁ.
    JASKUŁA WIESŁAW             5 GOŁ.
    
    SEKCJA KAZIMIERZ BISKUPI     77 GOŁ.  15 HOD.
    
    WIDMAN ROMAN I PIOTR        8 GOŁ.
    PYRZYŃSKI EDWARD           10 GOŁ.
    NAWROCKI WIESŁAW            3 GOŁ.
    RADECKI PIOTR               5 GOŁ.
    KRASKA KAROL                3 GOŁ.
    MATUSZAK ARKADIUSZ          5 GOŁ.
    MIKULSKI ZENON              7 GOŁ.
    JASZCZAK GRZEGORZ          10 GOŁ.
    PUKA JAROSŁAW               3 GOŁ.
    WŁODARCZYK A. I W.          3 GOŁ.
    KRAWCZYK LESŁAW             3 GOŁ.
    CIEPLIŃSKI JERZY            4 GOŁ.
    CIECHALSKI HENRYK           5 GOŁ.
    NIEDZIELA ANDRZEJ           3 GOŁ.
    NOWICKI HENRYK              5 GOŁ.
    JANCZYN JAN                 5 GOŁ.
    POPIELA ROBERT              5 GOŁ.
    
    SEKCJA KLECZEW               57 GOŁ.  11 HOD.
    
    ZE WZGLĘDU NA WYCOFANIE SIĘ Z LOTU ODDZIAŁU KŁODAWA ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKOSZOWANIA WIĘKSZEJ ILOŚCI GOŁĘBI .
    

Posty 1 do 10 z 50

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5