Oddział

Konin

WIADOMOŚCI

  • RZEPIN - WYNIKI

    Zwycięzcą lotu z miejscowości Rzepin został kol. Ryszard Jarka
    -
    Dziesiątka z lotu :
    -

        1 JARKA RYSZARD       
        2 JARKA RYSZARD           
        2 JARKA RYSZARD           
        4 JARKA RYSZARD           
        5 JARKA RYSZARD          
        5 JARKA RYSZARD          
        7 JARKA RYSZARD           
        8 JARKA RYSZARD           
        9 JARKA RYSZARD           
       10 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    
    

    Kategoria : TYPOWANE 5/15

       1 JARKA RYSZARD           233930   148.73   455.00 262
       2 MARCZAK ZBIGNIEW        233115   142.24   410.53 234
       3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   234531   131.54   404.73 231
       4 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    235016   147.41   398.47 238
       5 MACIEJEWSKI CZESŁAW     237926  134.56   393.15 107
       6 BUDZIŃSKI HUBERT        238653   127.05   364.03 135
       7 MATUSZAK ANDRZEJ        234489   124.35   354.77 109
       8 BROERS COR              257037   130.15   334.06 452
       9 MOLENDA JANUSZ          237456   105.87   320.17 110
      10 SOCHA KAROL             233020   110.33   319.71 527
    

    -
    Kategoria : 5 z Całości Spisu

              1 JARKA RYSZARD           2  5  5  5  5  20   149.80   469.25 
              2 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  20   146.65   454.29 
              3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  5  20   140.94   452.76 
              4 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    2  5  5  5  5  20   147.41   441.90 
              5 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  5  20   134.56   440.43 
              6 MATUSZAK ANDRZEJ        1  5  5  5  5  20   135.11   431.18 
              7 JÓŹWIAK - GÓRNIAK       3  5  5  5  5  20   137.35   427.55 
              8 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5  5  5  5  20   142.52   421.15 
              9 BUDZIŃSKI HUBERT        1  5  5  5  5  20   127.31   420.71 
             10 BROERS COR              4  5  5  5  5  20   133.74   416.18 
    

    -
    Listy Konkursowe :
    O RZEPIN
    S1 RZEPIN
    S2 RZEPIN
    S3 RZEPIN
    S4 RZEPIN
    S5 RZEPIN
    S7 RZEPIN

  • MISTRZOSTWO OKRĘGU - Wstępne wyniki 2017

    Wyniki Okręgu Konin przed weryfikacją dokumentacji lotowej.
    Kliknij link :
    Wstępne wyniki okręgu Konin 2017

    Dobry Lot

    Admin

  • Wyniki Lwówek Wlkp.

    Zwycięski gołąb wylądował w gołębniku Adama Kabana. Gratulacje

    Dziesiątka z lotu :
    1 KABAN ADAM
    2 PUKA JAROSŁAW
    3 JAKUBOWSKI ŁUKASZ
    4 KLAMA TADEUSZ
    5 PUKA JAROSŁAW
    6 KLAMA TADEUSZ
    7 PUKA JAROSŁAW
    8 ROZTROPIŃSKI H.I A.
    9 PUKA JAROSŁAW
    10 ROZTROPIŃSKI H.I A.

    Kategoria I.

       1 JARKA RYSZARD           141864  93   45   46  5  5 10   93.86   190.64 262
       2 PYRZYăSKI EDWARD        146816  44   27   33  5  5 10   96.20   182.94 534
       3 MARCZAK ZBIGNIEW        140904  71   38   59  5  5 10   83.91   169.14 234
       4 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   142507  86  175  186  5  5 10   84.41   168.44 231
       5 KRASKA KAROL            141422  46   24  284  5  5 10   80.86   164.16 532
       6 PRUSKI RYSZARD          142276  42   60   65  5  5 10   91.97   161.73 528
       7 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    143107  41  234  235  5  4  9   69.07   147.53 238
       8 SZYMCZAK PIOTR          165610  75  232  300  5  4  9   58.56   138.58 401
       9 MACIEJEWSKI CZESAW     145345  74  158  162  5  3  8   51.52   137.13 107
      10 KABAN ADAM              137833  75    1    2  3  5  8   87.06   130.01 504 

    Kategoria II.

                 1 JARKA RYSZARD           2  5  5  10    97.29   194.78 
                 2 PYRZYăSKI EDWARD        5  5  5  10    98.16   193.17 
                 3 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  10    94.46   190.42 
                 4 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  10    89.40   188.40 
                 5 MACIEJEWSKI CZESAW     1  5  5  10    90.66   182.75 
                 6 JŕWIAK-GŕRNIAK         3  5  5  10    96.49   179.52 
                 7 NIEDZIELA ANDRZEJ       5  5  5  10    96.17   179.17 
                 8 PUKA JAROSAW           5  5  5  10    99.56   177.37 
                 9 SZYMCZAK PIOTR          4  5  5  10    79.60   176.83 
                10 MATUSZAK ANDRZEJ        1  5  5  10    88.17   175.99 
    

    LISTY KONKURSOWE :
    O Lwówek Wlkp. M
    S1 Lwówek Wlkp. M
    S2 Lwówek Wlkp. M
    S3 Lwówek Wlkp. M
    S4 Lwówek Wlkp. M
    S5 Lwówek Wlkp. M
    S7 Lwówek Wlkp. M

  • SKŁADANIE WYNIKÓW

    KOMUNIKAT ZARZĄDU ODDZIAŁU

    Hodowców którzy mają zamiar składać wyniki w MP ,
    proszę o spotkanie w dniu otwarcia zegarów po locie Lwówek Wlkp. 
    o godzinie 16.30 , celem pobrania list startowo zegarowych.
    

    Admin

  • Wypuszczenie Rumianek

    karmienie_mlodych_golebi

    Gołębie młode Oddziału Konin zostały

    wypuszczone w miejscowości Rumianek

    o godzinie 5.55 .

    Dobry Lot

    Admin

  • ZAGINIONY ZEGAR

    INFORMUJEMY , ŻE ZAGINĄŁ ZEGAR MARKI BRICON
    SPEEDY O NUMERZE SERYJNYM X246D.
    ZEGAR NALEŻY DO NAJSTARSZEGO KOLEGI Z ODDZIAŁU KONIN
    PANA HENRYKA PAŁASZA.
    ZA POMOC W ODNALEZIENIU ZEGARA PRZEWIDZIANA NAGRODA !!!
    WSZELKIE INFORMACJE PROSIMY KIEROWAĆ POD NUMER TELEFONU
    721-828-380 LUB OSOBIŚCIE DO KOLEGI HENRYKA.

    Dobry Lot
    Admin

  • Eberswalde 5 - wyniki

    Zwycięzcą ostatniego lotu gołębi starych 2017 został duet:
    Roztropińscy H. i A.

    Dziesiątka z lotu :

        1 ROZTROPIăSKI H.I A.     7  1173.23   0.97 100.00  100.00   40.00  302967
        2 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     4  1172.29   1.95  99.51   99.76   39.90  320329
        3 MACIEJEWSKI CZESťAW     1  1172.17   2.92  99.03   99.51   39.80  316154
        4 MARCZAK ZBIGNIEW        2  1171.05   3.90  98.54   99.27   39.71  311948
        5 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   1  1170.93   4.87  98.06   99.02   39.61  311916
        6 ROZTROPIăSKI H.I A.     7  1164.88   5.85  97.57   98.78   39.51  302967
        7 ROZTROPIăSKI H.I A.     7  1164.81   6.82  97.09   98.54   39.41  302967
        8 ROZTROPIăSKI H.I A.     7  1164.06   7.80  96.60   98.29   39.32  302967
        9 MIKULSKI ZENON          5  1158.99   8.77  96.12   98.05   39.22  308561
       10 SZRAMA JACEK            3  1158.49   9.75  95.63   97.80   39.12  300223
    

    Kategoria z całości :

                1 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   1   66   174.33  2628.22 
                2 MACIEJEWSKI CZESťAW     1   66   184.67  2627.40 
                3 MALESZA PAWEť           2   66   152.78  2584.42 
                4 PODLASIăSKI JAN         3   66   177.95  2557.19 
                5 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5   66   184.39  2506.93 
                6 SZRAMA JACEK            3   65   179.71  2498.18 
                7 WADELSKI MIROSťAW       2   61   143.51  2432.86 
                8 JŕŤWIAK-GŕRNIAK         3   64   114.93  2399.96 
                9 ROZTROPIăSKI H.I A.     7   65   197.26  2374.32 
               10 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2   64   180.98  2309.04 
    

    Kategoria typ. "50"

       1 MACIEJEWSKI CZESťAW     66   461.70  6215.81 107
       2 MALESZA PAWEť           66   381.96  6124.82 233
       3 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   66   388.29  6083.65 120
       4 SZRAMA JACEK            65   415.36  5909.92 338
       5 PODLASIăSKI JAN         66   392.19  5908.28 309
       6 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   64   447.56  5828.65 231
       7 WIDMAN ROMAN I PIOTR    66   460.97  5780.30 523
       8 JŕŤWIAK-GŕRNIAK         64   287.31  5711.00 310
       9 WADELSKI MIROSťAW       61   341.22  5532.49 250
      10 JAKUBOWSKI DARIUSZ      63   395.85  5419.13 704
    

    Listy konkursowe :
    O16 Eberswalde 5
    Kat. Krótkodystansowa Końcowe
    Kat. Dalekodystansowa Końcowe
    Mistrzostwo rocznych 2017
    S1 Eberswalde 5
    S2 Eberswalde 5
    S3 Eberswalde 5
    S4 Eberswalde 5
    S5 Eberswalde 5
    S7 Eberswalde 5

  • EBERSWALDE 5 - WYPUSZCZENIE

    Gołębie z miejscowości Eberswalde zostały wypuszczone o godzinie 6.05

    images
    KONIEC SEZONU LOTOWEGO STARYCH W ROKU 2017 !!!!

    Dobry Lot

    Admin

  • Ostatni lot sezonu - Eberswalde - koszowanie

    HARMONOGRAM ODJAZDU KABINY NA LOT EBERSWALDE 5 W DNIU 29.07.2017
    
    KOSZOWANIE :
    
    KONIN              OD GODZ. 13.00  – 15.00 ODJAZD KABINY 15.15
    KLECZEW                                                  15.45 –  16.00
    KAZIMIERZ BISKUPI                                        16.15 –  16.30
    GOLINA                                                   16.45
    
  • KOMUNIKAT ZARZĄDU ODDZIAŁU KONIN - LOT BRUKSELA

    KOMUNIKAT LOT BRUKSELA
    
    HONOROWY PATRONAT NAD LOTEM NARODOWYM Z MIEJSCOWOŚCI BRUKSELA OBJĄŁ
    WÓJT GMINY KAZIMIERZ BISKUPI MGR.JAN SIKORSKI , JEST ON TAKŻE FUNDATOREM 
    NAGRÓD DLA PIERWSZYCH TRZECH GOŁĘBI Z LISTY OKRĘGOWEJ.
    
    HARMONOGRAM KOSZOWANIA W DNIU 27.07.2017
    
            OD GODZ.15.00  ODDZIAŁ KONIN
    
                    16.00  ODDZIAŁ ŚLESIN
    
                    17.00  ODDZIAŁ TUREK
    
                    18.00  ODDZIAŁ KOŁO
    
    GOŁĘBIE KOSZOWANE BĘDĄ W PUNKCIE W KAZIMIERZU BISKUPIM
    WYJAZD OD ULICY GOLIŃSKIEJ ( PYTAĆ O PIEKARNIE )
    
    SEKCYJNY WYKAZ HODOWCÓW ODDZIAŁU KONIN BIORĄCYCH UDZIAŁ W LOCIE
    
    SEKCJA PÓŁNOC           26 GOŁ.   7 HOD.
    
    
    SEKCJA STARÓWKA          52 GOŁ.  12 HOD.
    
    SZCZEPANKIEWICZ ROMAN      5 GOŁ.
    POMOCKA RYSZARD            4 GOŁ.
    GALOR PIOTR                3 GOŁ.
    LICHAŃSKI LESZEK           5 GOŁ.
    MICHALAK MARIUSZ           5 GOŁ.
    MARCZAK ZBIGNIEW           3 GOŁ.
    MALESZA PAWEŁ              5 GOŁ.
    WITCZAK ANDRZEJ            2 GOŁ.
    WADELSKI MIROSŁAW          5 GOŁ.
    WRÓBEL MAREK               5 GOŁ.
    KUBSIK TOMASZ              5 GOŁ.
    KUPSIK MAREK               5 GOŁ.
    
     SEKCJA GOLINA           61 GOŁ.  10 HOD.
    
    MAJDZIŃSKI KAROL           5 GOŁ.
    RUTECKI BOGUSŁAW           5 GOŁ.
    MAJER JAN                  5 GOŁ.
    STAWNIAK PIOTR             4 GOŁ.
    PODLASIŃSKI JAN           15 GOŁ.
    JÓŹWIAK GRZEGORZ           7 GOŁ.
    CIESIELSKI MAREK           5 GOŁ.
    SZRAMA JACEK              10 GOŁ.
    JAGODZIŃSKI ZDZISŁAW       3 GOŁ.
    KAMIŃSKI ZENON             2 GOŁ.
    
    SEKCJA KOŚCIELEC        10 GOŁ.   2 HOD.
    
    SZYMCZAK PIOTR              5 GOŁ.
    JASKUŁA WIESŁAW             5 GOŁ.
    
    SEKCJA KAZIMIERZ BISKUPI     77 GOŁ.  15 HOD.
    
    WIDMAN ROMAN I PIOTR        8 GOŁ.
    PYRZYŃSKI EDWARD           10 GOŁ.
    NAWROCKI WIESŁAW            3 GOŁ.
    RADECKI PIOTR               5 GOŁ.
    KRASKA KAROL                3 GOŁ.
    MATUSZAK ARKADIUSZ          5 GOŁ.
    MIKULSKI ZENON              7 GOŁ.
    JASZCZAK GRZEGORZ          10 GOŁ.
    PUKA JAROSŁAW               3 GOŁ.
    WŁODARCZYK A. I W.          3 GOŁ.
    KRAWCZYK LESŁAW             3 GOŁ.
    CIEPLIŃSKI JERZY            4 GOŁ.
    CIECHALSKI HENRYK           5 GOŁ.
    NIEDZIELA ANDRZEJ           3 GOŁ.
    NOWICKI HENRYK              5 GOŁ.
    JANCZYN JAN                 5 GOŁ.
    POPIELA ROBERT              5 GOŁ.
    
    SEKCJA KLECZEW               57 GOŁ.  11 HOD.
    
    ZE WZGLĘDU NA WYCOFANIE SIĘ Z LOTU ODDZIAŁU KŁODAWA ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKOSZOWANIA WIĘKSZEJ ILOŚCI GOŁĘBI .
    

Posty 1 do 10 z 50

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5