Oddział

Konin

Wyniki

  • RZEPIN - WYNIKI

    Zwycięzcą lotu z miejscowości Rzepin został kol. Ryszard Jarka
    -
    Dziesiątka z lotu :
    -

        1 JARKA RYSZARD       
        2 JARKA RYSZARD           
        2 JARKA RYSZARD           
        4 JARKA RYSZARD           
        5 JARKA RYSZARD          
        5 JARKA RYSZARD          
        7 JARKA RYSZARD           
        8 JARKA RYSZARD           
        9 JARKA RYSZARD           
       10 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    
    

    Kategoria : TYPOWANE 5/15

       1 JARKA RYSZARD           233930   148.73   455.00 262
       2 MARCZAK ZBIGNIEW        233115   142.24   410.53 234
       3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   234531   131.54   404.73 231
       4 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    235016   147.41   398.47 238
       5 MACIEJEWSKI CZESŁAW     237926  134.56   393.15 107
       6 BUDZIŃSKI HUBERT        238653   127.05   364.03 135
       7 MATUSZAK ANDRZEJ        234489   124.35   354.77 109
       8 BROERS COR              257037   130.15   334.06 452
       9 MOLENDA JANUSZ          237456   105.87   320.17 110
      10 SOCHA KAROL             233020   110.33   319.71 527
    

    -
    Kategoria : 5 z Całości Spisu

              1 JARKA RYSZARD           2  5  5  5  5  20   149.80   469.25 
              2 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  20   146.65   454.29 
              3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  5  20   140.94   452.76 
              4 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    2  5  5  5  5  20   147.41   441.90 
              5 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  5  20   134.56   440.43 
              6 MATUSZAK ANDRZEJ        1  5  5  5  5  20   135.11   431.18 
              7 JÓŹWIAK - GÓRNIAK       3  5  5  5  5  20   137.35   427.55 
              8 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5  5  5  5  20   142.52   421.15 
              9 BUDZIŃSKI HUBERT        1  5  5  5  5  20   127.31   420.71 
             10 BROERS COR              4  5  5  5  5  20   133.74   416.18 
    

    -
    Listy Konkursowe :
    O RZEPIN
    S1 RZEPIN
    S2 RZEPIN
    S3 RZEPIN
    S4 RZEPIN
    S5 RZEPIN
    S7 RZEPIN

  • MISTRZOSTWO OKRĘGU - Wstępne wyniki 2017

    Wyniki Okręgu Konin przed weryfikacją dokumentacji lotowej.
    Kliknij link :
    Wstępne wyniki okręgu Konin 2017

    Dobry Lot

    Admin

  • Międzyrzecz - wyniki

    Najstarsi też potrafią - pierwszy gołąb z lotu u najstarszego hodowcy Oddziału
    kolegi Henryka Pałasza

    Pierwsza dziesiątka z lotu :

        1 PAŁASZ HENRYK   
        2 MOLENDA JANUSZ          
        3 MOLENDA JANUSZ          
        4 MOLENDA JANUSZ          
        5 MAJDZIŃSKI KAROL        
        6 MAJDZIŃSKI KAROL        
        7 NOWICKI HENRYK         
        8 PYRZYŃSKI EDWARD        
        9 MATUSZAK ANDRZEJ        
       10 JARKA RYSZARD           
    

    Kat. I :

       1 JARKA RYSZARD           186757  93   10   11  5  5  5  15  115.18   306.28 262
       2 PYRZYŃSKI EDWARD        192006  44    8  105  5  5  5  15   98.48   281.96 534
       3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   187382  86   27   28  5  5  5  15  104.30   273.23 231
       4 MARCZAK ZBIGNIEW        185856  71   66   75  5  5  5  15   98.63   268.32 234
       5 MACIEJEWSKI CZESŁAW     190455  72   13   38  5  3  5  13  121.12   258.59 107
       6 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    187934  37   84   85  5  4  5  14  103.17   251.08 238
       7 PRUSKI RYSZARD          187696  51  222  230  5  5  5  15   84.65   247.05 528
       8 BUDZIŃSKI HUBERT        190868  41   51   54  3  5  5  13  113.77   237.01 135
       9 MATUSZAK ANDRZEJ        186984  64    9   42  5  4  5  14  103.17   230.45 109
      10 PUKA JAROSŁAW           186472  34  353  354  2  5  5  12   92.22   221.35 525
    

    Kat. II

                1 JARKA RYSZARD           2  5  5  5  15   124.16   319.45 
                2 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  15   122.94   311.82 
                3 PYRZYŃSKI EDWARD        5  5  5  5  15   117.25   311.00 
                4 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  15   116.71   307.64 
                5 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  15   122.60   305.87 
                6 MOLENDA JANUSZ          1  5  5  5  15   122.29   296.69 
                7 MATUSZAK ANDRZEJ        1  5  5  5  15   119.73   296.07 
                8 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    2  5  5  5  15   118.21   294.49 
                9 BUDZIŃSKI HUBERT        1  5  5  5  15   117.90   293.42 
               10 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  5  5  5  15   110.13   290.22 
    
    

    Listy konkursowe :
    O Międzyrzecz
    S1 Międzyrzecz
    S2 Międzyrzecz
    S3 Międzyrzecz
    S4 Międzyrzecz
    S5 Międzyrzecz
    S7 Międzyrzecz

  • Wyniki Lwówek Wlkp.

    Zwycięski gołąb wylądował w gołębniku Adama Kabana. Gratulacje

    Dziesiątka z lotu :
    1 KABAN ADAM
    2 PUKA JAROSŁAW
    3 JAKUBOWSKI ŁUKASZ
    4 KLAMA TADEUSZ
    5 PUKA JAROSŁAW
    6 KLAMA TADEUSZ
    7 PUKA JAROSŁAW
    8 ROZTROPIŃSKI H.I A.
    9 PUKA JAROSŁAW
    10 ROZTROPIŃSKI H.I A.

    Kategoria I.

       1 JARKA RYSZARD           141864  93   45   46  5  5 10   93.86   190.64 262
       2 PYRZYăSKI EDWARD        146816  44   27   33  5  5 10   96.20   182.94 534
       3 MARCZAK ZBIGNIEW        140904  71   38   59  5  5 10   83.91   169.14 234
       4 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   142507  86  175  186  5  5 10   84.41   168.44 231
       5 KRASKA KAROL            141422  46   24  284  5  5 10   80.86   164.16 532
       6 PRUSKI RYSZARD          142276  42   60   65  5  5 10   91.97   161.73 528
       7 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    143107  41  234  235  5  4  9   69.07   147.53 238
       8 SZYMCZAK PIOTR          165610  75  232  300  5  4  9   58.56   138.58 401
       9 MACIEJEWSKI CZESAW     145345  74  158  162  5  3  8   51.52   137.13 107
      10 KABAN ADAM              137833  75    1    2  3  5  8   87.06   130.01 504 

    Kategoria II.

                 1 JARKA RYSZARD           2  5  5  10    97.29   194.78 
                 2 PYRZYăSKI EDWARD        5  5  5  10    98.16   193.17 
                 3 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  10    94.46   190.42 
                 4 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  10    89.40   188.40 
                 5 MACIEJEWSKI CZESAW     1  5  5  10    90.66   182.75 
                 6 JŕWIAK-GŕRNIAK         3  5  5  10    96.49   179.52 
                 7 NIEDZIELA ANDRZEJ       5  5  5  10    96.17   179.17 
                 8 PUKA JAROSAW           5  5  5  10    99.56   177.37 
                 9 SZYMCZAK PIOTR          4  5  5  10    79.60   176.83 
                10 MATUSZAK ANDRZEJ        1  5  5  10    88.17   175.99 
    

    LISTY KONKURSOWE :
    O Lwówek Wlkp. M
    S1 Lwówek Wlkp. M
    S2 Lwówek Wlkp. M
    S3 Lwówek Wlkp. M
    S4 Lwówek Wlkp. M
    S5 Lwówek Wlkp. M
    S7 Lwówek Wlkp. M

  • Rumianek Młode - wyniki

    Palma zwycięstwa z pierwszego lotu gołębi młodych przypadła koledze
    Januszowi Molenda

    Pierwsza dziesiątka z lotu :

        1 MOLENDA JANUSZ          
        2 KLAMA TADEUSZ           
        3 PUKA JAROSŁAW           
        4 MATUSZAK ANDRZEJ        
        5 KRASKA KAROL            
        6 WALCZAK ARKADIUSZ TURY  
        7 GALOR PIOTR             
        8 PYRZYŃSKI EDWARD        
        9 MACIEJEWSKI CZESŁAW    
       10 MACIEJEWSKI CZESŁAW     
    

    Klasyfikacja I

       1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   116088  92   12   14  5    98.90 231
       2 STACHEL HENRYK          115029  44   15   17  5    97.31 111
       3 JARKA RYSZARD           115427  96   34   40  5    97.11 262
       4 MARCZAK ZBIGNIEW        114397  62   44   50  5    95.10 234
       5 PYRZYăSKI EDWARD        119999  46    8   52  5    95.06 534
       6 SZYMCZAK PIOTR          138798  81   16   38  5    92.70 401
       7 SZLUGAJ STANISťAW       127063  64   25   32  5    92.41 446
       8 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   114365  92   67   70  5    91.00 120
       9 WALCZAK ARKADIUSZ TURY  130031  76    6  130  5    90.35 450
      10 KAMIăSKI KRZYSZTOF      142371  76  143  145  5    88.01 406
    

    Klasyfikacja II

     1 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5   5    99.00    99.00 
     2 BROERS COR              4  5   5    97.94    97.94 
     3 STACHEL HENRYK          1  5   5    97.92    97.92 
     4 JARKA RYSZARD           2  5   5    97.49    97.49 
     5 SZYMCZAK PIOTR          4  5   5    97.23    97.23 
     6 SZLUGAJ STANISŁAW       4  5   5    96.65    96.65 
     7 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5   5    95.96    95.96 
     8 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5   5    95.42    95.42 
     9 PYRZYŃSKI EDWARD        5  5   5    95.09    95.09 
    10 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5   5    92.31    92.31 
    

    LISTY KONKURSOWE
    O Rumianek M.
    S1 Rumianek M
    S2 Rumianek M
    S3 Rumianek M
    S4 Rumianek M
    S5 Rumianek M
    S7 Rumianek M

  • O14 Gifhorn 4 - Wyniki

    Palmę pierwszeństwa z wczorajszego lotu zdobył duet
    Jadwiga i Józef Woźniak

    Pierwsza dziesiątka :

        1 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   1  52-19- 3 C  522142
        2 PODLASIăSKI JAN         3  24- 7- 3 C  511876
        3 PODLASIăSKI JAN         3  < 2>  11 C  511876
        4 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5  13- 8- 3 M  515690
        5 JAKUBOWSKI DARIUSZ      7  21- 9- 3 C  517308
        6 MALESZA PAWEť           2  26-15- 3 M  527333
        7 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5  < 2>  62 S  515690
        8 STAWNIAK PIOTR          3   8- 2- 2 C  512442
        9 MACIEJEWSKI CZESťAW     1  31-18- 3 C  526947
        9 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   1  < 2>  25 -  522142
    

    Kategoria z "50-tki"

       1 MACIEJEWSKI CZESťAW       58   287.76  5515.88 107
       2 MALESZA PAWEť             58   285.15  5499.72 233
       3 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF     58   282.03  5490.46 120
       4 SZRAMA JACEK              58   277.35  5347.51 338
       5 JŕŤWIAK-GŕRNIAK           58   265.63  5272.71 310
       6 PODLASIăSKI JAN           58   296.62  5253.34 309
       7 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF     56   253.90  5160.50 231
       8 WIDMAN ROMAN I PIOTR      58   281.77  5029.13 523
       9 WADELSKI MIROSťAW         53   279.43  4995.20 250
      10 JAKUBOWSKI DARIUSZ        57   274.74  4931.12 704
    

    Kategoria "z całości"

       1 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF   1    58   175.00  2230.36 
       2 MACIEJEWSKI CZESťAW     1    58   172.66  2204.50 
       3 MALESZA PAWEť           2    58   171.10  2188.50 
       4 SZRAMA JACEK            3    58   169.21  2171.42 
       5 JŕŤWIAK-GŕRNIAK         3    58   159.38  2134.05 
       6 PODLASIăSKI JAN         3    58   177.97  2116.49 
       7 WADELSKI MIROSťAW       2    53   167.66  2093.28 
       8 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5    58   169.06  2032.34 
       9 ROZTROPIăSKI H.I A.     7    58   148.60  2017.26 
      10 JAKUBOWSKI DARIUSZ      7    58   164.85  2011.18 
    

    Listy Konkursowe:
    O14 Gifhorn 4
    S1 Gifhorn 4
    S2 Gifhorn 4
    S3 Gifhorn 4
    S4 Gifhorn 4
    S5 Gifhorn 4
    S7 Gifhorn 4

    Dobry Lot

    Admin

  • Wyniki RHEINE II

    Drugi maraton - Drugie zwycięstwo w tej kategorii
    dla Jacka Szrama

    GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!

    Dziesiątka z lotu :

        1 SZRAMA JACEK            3  19- 9- 3 M  15:20:06  1316.72    80.00  724328
        2 WADELSKI MIROSŁAW       2  11- 3- 3 C  15:26:22  1316.15    79.76  732261
        3 MALESZA PAWEŁ           2  24-12- 3 S  15:32:26  1315.15    79.53  739682
        4 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  49-21- 3 C  15:28:48  1314.45    79.29  734517
        5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  20- 7- 3 C  15:22:35  1311.40    79.05  724658
        6 KLAMA TADEUSZ           7   7- 2- 2 C  15:28:49  1310.64    78.82  732410
        7 SZRAMA JACEK            3  < 2>  21 M  15:23:37  1308.36    78.58  724328
        8 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  34-13- 3 C  15:35:54  1306.56    78.34  739383
        9 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  < 2>  42 M  15:36:00  1306.33    78.11  739383
       10 SOCHA KAROL             5   8- 3- 3 C  15:32:36  1305.41    77.87  734425

    Kategoria z 50-tki

       1 MACIEJEWSKI CZESŁAW     739383  34    8    9   55   283.43  5228.12 107
       2 MALESZA PAWEŁ           739682  24    3   11   55   292.90  5214.57 233
       3 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   734517  49    4   17   55   289.35  5208.43 120
       4 SZRAMA JACEK            724328  19    1    7   55   292.30  5070.16 338
       5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         724658  20    5   31   55   280.77  5007.08 310
       6 PODLASIŃSKI JAN         724421  22   16   24   55   279.00  4956.72 309
       7 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   735952  10   58  146   53   140.24  4906.60 231
       8 WIDMAN ROMAN I PIOTR    728251  26   26   68   55   252.66  4747.36 523
       9 WADELSKI MIROSŁAW       732261  11    2   14   50   255.61  4715.77 250
      10 JAKUBOWSKI DARIUSZ      729933  22   15   49   54   264.50  4656.38 704

    Kategoria z całości

        1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1   55   231.48  2055.36 
        2 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1   55   226.75  2031.84 
        3 MALESZA PAWEŁ           2   55   234.32  2017.40 
        4 SZRAMA JACEK            3   55   233.85  2002.21 
        5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3   55   224.61  1974.67 
        6 PODLASIŃSKI JAN         3   55   223.20  1938.52 
        7 WADELSKI MIROSŁAW       2   50   204.49  1925.62 
        8 ROZTROPIŃSKI H.I A.     7   55   198.58  1868.66 
        9 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5   55   202.13  1863.28 
       10 JAKUBOWSKI DARIUSZ      7   55   211.60  1846.33

    Listy konkursowe :
    O13 Rheine II
    S1 Rheine II
    S2 Rheine II
    S3 Rheine II
    S4 Rheine II
    S5 Rheine II
    S7 Rheine II

  • Zwycięzcy Eberswalde IV

    Dziś podwójny laur zwycięstwa przypadł duetowi
    Jadwiga i Józef Woźniak

    GRATULACJE

    Pierwsza dziesiątka z lotu

        1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  63-21- 5 M 12:35:02  1450.55   0.59 100.00 40.00  100.00   40.00  311916
        2 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  < 2>   4 - 12:35:04  1450.32   1.19  99.70         99.85   39.94  311916
        3 WADELSKI MIROSŁAW       2  46-16- 5 M 12:34:31  1446.86   1.78  99.41 39.96   99.70   39.88  310376
        4 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  < 3>  12 C 12:36:09  1443.05   2.37  99.11 39.94   99.55   39.82  311916
        5 CIESIELSKI MAREK        3  23- 6- 4 -           1442.03   2.97  98.81         99.40   39.76  301480
        6 BROERS COR              4  23-11- 5 S 12:51:57  1440.59   3.56  98.52 39.90   99.26   39.70  334145
        7 PRUSKI RYSZARD          5  37- 8- 5 M           1439.10   4.15  98.22 39.89   99.11   39.64  312261
        8 SZRAMA JACEK            3  27-16- 5 - 12:28:50  1437.62   4.75  97.92         98.96   39.58  300223
        9 MALESZA PAWEŁ           2  37-19- 5 C 12:40:44  1437.22   5.34  97.63 39.85   98.81   39.52  317242
       10 MIKULSKI ZENON          5  20- 4- 4 C           1436.84   5.93  97.33 39.83   98.66   39.46  308561
    

    Kategoria typowane :

       1 MACIEJEWSKI CZESŁAW     316154  50   26   28  52   465.48  4944.69 
       2 MALESZA PAWEŁ           317242  37    9   16  52   465.03  4921.67 
       3 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   311916  63    1    2  52   485.86  4919.08 
       4 SZRAMA JACEK            300223  27    8   27  52   455.96  4777.86 
       5 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   313628  26   17   18  51   474.40  4766.36
       6 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         301676  42   22   37  52   435.72  4726.31 
       7 PODLASIŃSKI JAN         300268  40   24   34  52   440.18  4677.72 
       8 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     320329  26   72  103  51   419.93  4506.93 
       9 WIDMAN ROMAN I PIOTR    303866  29   88  142  52   375.89  4494.70 
      10 WADELSKI MIROSŁAW       310376  46    3   23  47   471.58  4460.16 
    

    Kategoria z całośći :

          1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  52   197.32  1823.88 
          2 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  52   188.68  1805.09 
          3 MALESZA PAWEŁ           2  52   189.47  1783.08 
          4 SZRAMA JACEK            3  52   188.33  1768.36 
          5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  52   174.29  1750.06 
          6 WADELSKI MIROSŁAW       2  47   191.79  1721.13 
          7 PODLASIŃSKI JAN         3  52   176.08  1715.32 
          8 ROZTROPIŃSKI H.I A.     7  52   186.85  1670.08 
          9 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5  52   150.37  1661.15 
         10 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  51   189.77  1642.94 
    
    

    Listy konkursowe :
    O12 Eberswalde 4
    S1 Eberswalde 4
    S2 Eberswalde 4
    S3 Eberswalde 4
    S4 Eberswalde 4
    S5 Eberswalde 4
    S7 Eberswalde 4

  • Wyniki Rheine 1

    Gratulacje za podwójne zwycięstwo z pierwszego lotu
    kategorii maraton dla Jacka Szrama !!!!

    Pierwsza dziesiątka z lotu :

        1 SZRAMA JACEK            3  1609.44   1.03   1.03 80.00  100.00   80.00  724328
        2 SZRAMA JACEK            3  1609.14   2.07   2.07 79.93   99.74   79.79  724328
        3 PODLASIŃSKI JAN         3  1602.64   3.10   3.10 79.87   99.48   79.59  724421
        4 ROZTROPIŃSKI H.I A.     7  1601.48   4.13   4.13 79.80   99.22   79.38  728300
        5 ROZTROPIŃSKI H.I A.     7  1598.38   5.17   5.17 79.73   98.96   79.17  728300
        6 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  1593.36   6.20   6.20 79.67   98.70   78.96  724658
        7 PODLASIŃSKI JAN         3  1583.32   7.23   7.23 79.60   98.45   78.76  724421
        8 WADELSKI MIROSŁAW       2  1582.93   8.26   8.26 79.54   98.19   78.55  732261
        9 MAJER JAN               3  1549.25   9.30   9.30 79.47   97.93   78.34  724405
       10 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  1548.82  10.33  10.33 79.40   97.67   78.13  739383
    

    Klasyfikacja z pięćdziesiątki :

       1 MACIEJEWSKI CZESŁAW       44   289.12  4188.76 107
       2 MALESZA PAWEŁ             44   262.18  4165.99 233
       3 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF     44   270.47  4142.97 120
       4 SZRAMA JACEK              44   288.34  4035.12 338
       5 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF     43   140.67  4024.48 231
       6 PODLASIŃSKI JAN           44   295.08  3995.66 309
       7 JÓŹWIAK-GÓRNIAK           44   282.89  3992.01 310
       8 WIDMAN ROMAN I PIOTR      44   277.20  3860.68 523
       9 ANDRZEJEWSKI BOGDAN       43   125.65  3821.96 442
      10 CIECHALSKI HENRYK         44   218.39  3802.34 502
    

    Klasyfikacja z całości :

             1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF    44   225.49  1452.41 
             2 MACIEJEWSKI CZESŁAW      44   231.29  1442.14 
             3 MALESZA PAWEŁ            44   209.74  1419.22 
             4 SZRAMA JACEK             44   230.67  1407.96 
             5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK          44   226.32  1396.63 
             6 PODLASIŃSKI JAN          44   236.07  1394.11 
             7 WADELSKI MIROSŁAW        39   226.32  1356.05 
             8 WIDMAN ROMAN I PIOTR     44   221.75  1355.90 
             9 MARCZAK ZBIGNIEW         44   181.55  1327.60 
            10 ROZTROPIŃSKI H.I A.      44   230.05  1321.16 
    

    Listy konkursowe :
    O10 Rheine 1
    S1 Rheine 1
    S2 Rheine 1
    S3 Rheine 1
    S4 Rheine 1
    S5 Rheine 1
    S7 Rheine 1
    Kat. Dalekodystansowa po Rheine 1

  • Gifhorn 2

    Gratulujemy kol. Podlasińskiemu Janowi zwycięstwa w dzisiejszym locie !!!!

    Pierwsza Dziesiątka :

        1 PODLASIŃSKI JAN         
        2 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     
        3 SZRAMA JACEK           
        4 KUPSIK MAREK            
        5 SZRAMA JACEK            
        6 MIKULSKI ZENON         
        7 CIECHALSKI HENRYK      
        8 SZRAMA JACEK           
        9 MACIEJEWSKI CZESŁAW     
       10 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   
    

    Kategoria z 50 tki

       1 MALESZA PAWEŁ           527333     285.19  3451.34 
       2 MACIEJEWSKI CZESŁAW     526947     295.12  3447.41
       3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   523611     256.90  3436.62 
       4 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   522142     292.75  3422.73 
       5 SZRAMA JACEK            511787     297.81  3321.14
       6 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     530677     259.76  3243.95 
       7 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         512228     267.00  3225.00 
       8 PODLASIŃSKI JAN         511876     284.68  3222.23
       9 CIECHALSKI HENRYK       515259     258.42  3172.30
      10 WIDMAN ROMAN I PIOTR    515690     286.52  3163.60 
    
    

    Kategoria z Całości

        1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5  5  5  5  5  5  3  3  36   175.65  1082.64 
        2 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  5  5  5  3  3  36   177.07  1072.24 
        3 MALESZA PAWEŁ           2  5  5  5  5  5  5  3  3  36   171.11  1069.51 
        4 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  5  5  5  3  3  36   154.13  1045.99 
        5 SZRAMA JACEK            3  5  5  5  5  5  5  3  3  36   178.69  1044.35 
        6 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  5  5  3  3  36   161.92  1031.88 
        7 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  5  5  5  5  5  5  3  3  36   160.20  1025.07 
        8 PODLASIŃSKI JAN         3  5  5  5  5  5  5  3  3  36   170.81  1013.26 
        9 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5  5  5  5  5  5  5  3  3  36   171.92  1005.92 
       10 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     4  5  5  5  5  5  5  3  3  36   155.86   991.21 
    

    Listy konkursowe
    O8 Gifhorn 2
    S1 Gifhorn 2
    S2 Gifhorn 2
    S3 Gifhorn 2
    S4 Gifhorn 2
    S5 Gifhorn 2
    S7 Gifhorn 2
    Kat. Krótkodystansowa
    Kat. Dalekodystansowa
    Mistrzostwo rocznych

Posty 1 do 10 z 14

Strona:
  1. 1
  2. 2