Oddział

Konin

Oddział Konin

  • LUDWIGSFELDE - OKRĘG

    Gołębie młode z miejscowości Ludwigsfelde
    zostały wypuszczone  o godzinie 8.00.
    W locie bierze udział 5972 gołębi.
    
    Dobry Lot
    
  • Ludwigsfelde

    W dniu dzisiejszym ukazał się na stronie Oddziału Konin
    komunikat następującej treści :

    Lot LUDWIGSFELDE
    
    Data dodania (ostatniej modyfikacji): 14.09.2017
    
    KOSZOWANIE NA LOT Z MIEJSCOWOŚCI LUDWIGSFELDE PRZEŁOŻONE NA PIĄTEK 
    TJ.15/09/2017 GODZINY KOSZOWANIA O 2 GODZINY WCZEŚNIEJ
    
    


    Admin

  • LOT OKRĘGOWY MŁODYCH

    LOT OKRĘGOWY LUDWIGSFELDE Z DNIA 17.09.2017 ZOSTAŁ
    PRZEŁOŻONY NA SOBOTĘ 16.09.2017.
    KOSZOWANIE W PIĄTEK. GODZINY BEZ ZMIAN

    Admin

  • Furstenwelde - wyniki


    Zwycięski gołąb z loty u kolegi Jarosława Prusa.
    Gratulujemy!!!
    -
    Dziesiątka z lotu :

        1 PRUS JAROSťAW          
        2 JAKUBOWSKI DARIUSZ     
        3 JAKUBOWSKI DARIUSZ      
        4 JAKUBOWSKI DARIUSZ     
        5 JAKUBOWSKI DARIUSZ    
        6 JAKUBOWSKI DARIUSZ     
        7 JAKUBOWSKI DARIUSZ    
        8 JAKUBOWSKI DARIUSZ    
        9 JAKUBOWSKI DARIUSZ    
       10 JAKUBOWSKI DARIUSZ     
    -
    Kategoria typowane :
       1 JARKA RYSZARD             25  143.27   598.27 
       2 NIEWIADOMSKI MARIUSZ      24  161.23   559.70 
       3 MARCZAK ZBIGNIEW          25  125.81   536.34 
       4 MACIEJEWSKI CZESťAW       23  126.80   519.95 
       5 BUDZIăSKI HUBERT          23  140.66   504.69 
       6 MATUSZAK ANDRZEJ          23  112.71   467.48 
       7 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF     21  154.93   462.76 
       8 BROERS COR                22  120.04   454.10 
       9 KRASKA KAROL              23  134.56   451.74 
      10 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF     22   41.07   445.80 
    
    Kategoria z całości :
             1 JARKA RYSZARD             25   166.23   635.48 
             2 MARCZAK ZBIGNIEW          25   156.07   610.36 
             3 NIEWIADOMSKI MARIUSZ      25   167.19   609.09 
             4 MACIEJEWSKI CZESťAW       25   158.59   599.02 
             5 MATUSZAK ANDRZEJ          25   160.94   592.12 
             6 JŕŤWIAK-GŕRNIAK           25   162.72   590.27 
             7 WOŤNIAK JADWIGA&JŕZEF     25   166.53   587.68 
             8 CIESIELSKI MAREK          25   166.03   576.05 
             9 BUDZIăSKI HUBERT          25   153.72   574.43 
            10 SOCHA KAROL               25   158.36   573.46 

    -
    -
    Listy konkursowe :
    O Furstenwelde
    S1 Furstenwelde
    S2 Furstenwelde
    S3 Furstenwelde
    S4 Furstenwelde
    S5 Furstenwelde
    S7 Furstenwelde

  • Furstenwelde - Wypuszczenie

    Gołębie z miejscowości Furstenwelde zostały wypuszczone o godz. 13.00
    Otwarcie zegarów dla sekcji Starówka o godzinie 20.00

    DOBRY LOT

    Admin

  • Wyniki współzawodnictwa Okręgu Konin 2017

    W załączonym pliku wyniki współzawodnictwa w kategoriach gołębi starych :
    Okręg_St_2017

  • OGŁOSZENIE - MARATOŃCZYKI

    Kolega Roman Widman Mistrz Polski w kat. Maraton
    odsprzeda parę "maratończyków".
    Samica - PL-0186-11-06083
    Samiec - PL-0186-12-14004
    Cena do uzgodnienia.
    Telefon kontaktowy : 507-652-885

    Dobry Lot

    Admin

  • RZEPIN - WYNIKI

    Zwycięzcą lotu z miejscowości Rzepin został kol. Ryszard Jarka
    -
    Dziesiątka z lotu :
    -

        1 JARKA RYSZARD       
        2 JARKA RYSZARD           
        2 JARKA RYSZARD           
        4 JARKA RYSZARD           
        5 JARKA RYSZARD          
        5 JARKA RYSZARD          
        7 JARKA RYSZARD           
        8 JARKA RYSZARD           
        9 JARKA RYSZARD           
       10 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    
    

    Kategoria : TYPOWANE 5/15

       1 JARKA RYSZARD           233930   148.73   455.00 262
       2 MARCZAK ZBIGNIEW        233115   142.24   410.53 234
       3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   234531   131.54   404.73 231
       4 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    235016   147.41   398.47 238
       5 MACIEJEWSKI CZESŁAW     237926  134.56   393.15 107
       6 BUDZIŃSKI HUBERT        238653   127.05   364.03 135
       7 MATUSZAK ANDRZEJ        234489   124.35   354.77 109
       8 BROERS COR              257037   130.15   334.06 452
       9 MOLENDA JANUSZ          237456   105.87   320.17 110
      10 SOCHA KAROL             233020   110.33   319.71 527
    

    -
    Kategoria : 5 z Całości Spisu

              1 JARKA RYSZARD           2  5  5  5  5  20   149.80   469.25 
              2 MARCZAK ZBIGNIEW        2  5  5  5  5  20   146.65   454.29 
              3 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  5  5  5  5  20   140.94   452.76 
              4 NIEWIADOMSKI MARIUSZ    2  5  5  5  5  20   147.41   441.90 
              5 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  5  5  5  5  20   134.56   440.43 
              6 MATUSZAK ANDRZEJ        1  5  5  5  5  20   135.11   431.18 
              7 JÓŹWIAK - GÓRNIAK       3  5  5  5  5  20   137.35   427.55 
              8 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  5  5  5  5  20   142.52   421.15 
              9 BUDZIŃSKI HUBERT        1  5  5  5  5  20   127.31   420.71 
             10 BROERS COR              4  5  5  5  5  20   133.74   416.18 
    

    -
    Listy Konkursowe :
    O RZEPIN
    S1 RZEPIN
    S2 RZEPIN
    S3 RZEPIN
    S4 RZEPIN
    S5 RZEPIN
    S7 RZEPIN

  • Rzepin

    Gołębie do lotu wypuszczono o godzinie 7.15

    Dobry Lot

    Admin

  • MISTRZOSTWO OKRĘGU - Wstępne wyniki 2017

    Wyniki Okręgu Konin przed weryfikacją dokumentacji lotowej.
    Kliknij link :
    Wstępne wyniki okręgu Konin 2017

    Dobry Lot

    Admin

Posty 11 do 20 z 152

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. ...
  7. 16