Oddział

Konin

Oddział Konin

  • Lot GIFHORN 23.07.2017

    Zgodnie z informacją pozyskaną od kol. Prezesa d/s Lotów
    Jacka Szrama - planowany na dziś lot z miejscowości Gifhorn
    odbędzie się jutro tj. 24.07.2017. Zmiana terminu wypuszczenia
    podyktowana jest złymi warunkami pogodowymi na terenie Niemiec.

    Admin

  • LISTA OKRĘGOWA Z LOTU RHEINE II

    W załączniku lista Okręgowa ze wspólnego lotu
    w kategorii maraton - RHEINE 2

    Rheine II Okręg

  • Wyniki RHEINE II

    Drugi maraton - Drugie zwycięstwo w tej kategorii
    dla Jacka Szrama

    GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!

    Dziesiątka z lotu :

        1 SZRAMA JACEK            3  19- 9- 3 M  15:20:06  1316.72    80.00  724328
        2 WADELSKI MIROSŁAW       2  11- 3- 3 C  15:26:22  1316.15    79.76  732261
        3 MALESZA PAWEŁ           2  24-12- 3 S  15:32:26  1315.15    79.53  739682
        4 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  49-21- 3 C  15:28:48  1314.45    79.29  734517
        5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  20- 7- 3 C  15:22:35  1311.40    79.05  724658
        6 KLAMA TADEUSZ           7   7- 2- 2 C  15:28:49  1310.64    78.82  732410
        7 SZRAMA JACEK            3  < 2>  21 M  15:23:37  1308.36    78.58  724328
        8 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  34-13- 3 C  15:35:54  1306.56    78.34  739383
        9 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  < 2>  42 M  15:36:00  1306.33    78.11  739383
       10 SOCHA KAROL             5   8- 3- 3 C  15:32:36  1305.41    77.87  734425

    Kategoria z 50-tki

       1 MACIEJEWSKI CZESŁAW     739383  34    8    9   55   283.43  5228.12 107
       2 MALESZA PAWEŁ           739682  24    3   11   55   292.90  5214.57 233
       3 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   734517  49    4   17   55   289.35  5208.43 120
       4 SZRAMA JACEK            724328  19    1    7   55   292.30  5070.16 338
       5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         724658  20    5   31   55   280.77  5007.08 310
       6 PODLASIŃSKI JAN         724421  22   16   24   55   279.00  4956.72 309
       7 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   735952  10   58  146   53   140.24  4906.60 231
       8 WIDMAN ROMAN I PIOTR    728251  26   26   68   55   252.66  4747.36 523
       9 WADELSKI MIROSŁAW       732261  11    2   14   50   255.61  4715.77 250
      10 JAKUBOWSKI DARIUSZ      729933  22   15   49   54   264.50  4656.38 704

    Kategoria z całości

        1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1   55   231.48  2055.36 
        2 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1   55   226.75  2031.84 
        3 MALESZA PAWEŁ           2   55   234.32  2017.40 
        4 SZRAMA JACEK            3   55   233.85  2002.21 
        5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3   55   224.61  1974.67 
        6 PODLASIŃSKI JAN         3   55   223.20  1938.52 
        7 WADELSKI MIROSŁAW       2   50   204.49  1925.62 
        8 ROZTROPIŃSKI H.I A.     7   55   198.58  1868.66 
        9 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5   55   202.13  1863.28 
       10 JAKUBOWSKI DARIUSZ      7   55   211.60  1846.33

    Listy konkursowe :
    O13 Rheine II
    S1 Rheine II
    S2 Rheine II
    S3 Rheine II
    S4 Rheine II
    S5 Rheine II
    S7 Rheine II

  • RHEINE II - WYPUSZCZENIE

    4107 gołębi Okręgu Konin zostało wypuszczonych
    z miejscowości RHEINE o godzinie 6.10

    Udanego Lotu

    Admin

  • POGRZEB

    Ze smutkiem informujemy, że zmarł syn naszego przyjaciela
    i kolegi Czeława Kurzawy - Jakub. Pogrzeb odbędzie się w dniu 15.07.2017
    w kościele pod wezwaniem Św Wojciecha w Morzysławiu o godzinie 9.00

    wszystkich_swietych_28

    Składamy kondolencje dla całej Rodziny.

    Admin

  • RHEINE 2 - KOSZOWANIE

    Komunikat Zarządu Oddziału Konin :

    HARMONOGRAM ODJAZDU KABINY NA LOT RHEINE 2 - ( KOSZUJEMY PO 15 GOŁĘBI)
    
    Kościelec      19.00 – 19.15
    
    Konin            19.45 – 20.00  – KOSZOWANIE OD GODZ. 18.00
    
    Kleczew        20.30 – 20.45
    
    Kazimierz B.  21.00 – 21.15
    
    Golina            21.30
    
  • Zwycięzcy Eberswalde IV

    Dziś podwójny laur zwycięstwa przypadł duetowi
    Jadwiga i Józef Woźniak

    GRATULACJE

    Pierwsza dziesiątka z lotu

        1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  63-21- 5 M 12:35:02  1450.55   0.59 100.00 40.00  100.00   40.00  311916
        2 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  < 2>   4 - 12:35:04  1450.32   1.19  99.70         99.85   39.94  311916
        3 WADELSKI MIROSŁAW       2  46-16- 5 M 12:34:31  1446.86   1.78  99.41 39.96   99.70   39.88  310376
        4 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  < 3>  12 C 12:36:09  1443.05   2.37  99.11 39.94   99.55   39.82  311916
        5 CIESIELSKI MAREK        3  23- 6- 4 -           1442.03   2.97  98.81         99.40   39.76  301480
        6 BROERS COR              4  23-11- 5 S 12:51:57  1440.59   3.56  98.52 39.90   99.26   39.70  334145
        7 PRUSKI RYSZARD          5  37- 8- 5 M           1439.10   4.15  98.22 39.89   99.11   39.64  312261
        8 SZRAMA JACEK            3  27-16- 5 - 12:28:50  1437.62   4.75  97.92         98.96   39.58  300223
        9 MALESZA PAWEŁ           2  37-19- 5 C 12:40:44  1437.22   5.34  97.63 39.85   98.81   39.52  317242
       10 MIKULSKI ZENON          5  20- 4- 4 C           1436.84   5.93  97.33 39.83   98.66   39.46  308561
    

    Kategoria typowane :

       1 MACIEJEWSKI CZESŁAW     316154  50   26   28  52   465.48  4944.69 
       2 MALESZA PAWEŁ           317242  37    9   16  52   465.03  4921.67 
       3 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   311916  63    1    2  52   485.86  4919.08 
       4 SZRAMA JACEK            300223  27    8   27  52   455.96  4777.86 
       5 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   313628  26   17   18  51   474.40  4766.36
       6 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         301676  42   22   37  52   435.72  4726.31 
       7 PODLASIŃSKI JAN         300268  40   24   34  52   440.18  4677.72 
       8 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     320329  26   72  103  51   419.93  4506.93 
       9 WIDMAN ROMAN I PIOTR    303866  29   88  142  52   375.89  4494.70 
      10 WADELSKI MIROSŁAW       310376  46    3   23  47   471.58  4460.16 
    

    Kategoria z całośći :

          1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  52   197.32  1823.88 
          2 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  52   188.68  1805.09 
          3 MALESZA PAWEŁ           2  52   189.47  1783.08 
          4 SZRAMA JACEK            3  52   188.33  1768.36 
          5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  52   174.29  1750.06 
          6 WADELSKI MIROSŁAW       2  47   191.79  1721.13 
          7 PODLASIŃSKI JAN         3  52   176.08  1715.32 
          8 ROZTROPIŃSKI H.I A.     7  52   186.85  1670.08 
          9 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5  52   150.37  1661.15 
         10 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   2  51   189.77  1642.94 
    
    

    Listy konkursowe :
    O12 Eberswalde 4
    S1 Eberswalde 4
    S2 Eberswalde 4
    S3 Eberswalde 4
    S4 Eberswalde 4
    S5 Eberswalde 4
    S7 Eberswalde 4

  • EBERSWALDE IV

    Gołębie do lotu zostały wypuszczone o godzinie 9.00

    Dobry Lot

    Admin

  • Wyniki lotu Gifhorn 3

    Tym razem najwyższe podium dla duetu Jóźwiak - Górniak

    Gratulujemy

    Pierwsza dziesiątka z lotu :

     1 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  27-11- 3  12:04:05  1771.90   0.81 100.00 60.00  100.00   60.00  512228
     2 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1  53-21- 3  12:10:42  1765.78   1.62  99.60 59.96   99.80   59.88  522142
     3 SZRAMA JACEK            3  26- 8- 3  12:05:26  1762.15   2.43  99.19 59.92   99.59   59.76  511787
     4 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  < 2>   5  12:05:47  1761.55   3.24  98.79 59.88   99.39   59.63  512228
     5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK        3  < 3>  10  12:05:48  1761.44   4.05  98.38 59.84   99.19   59.51  512228
     6 MALESZA PAWEť           2  29-16- 3  12:14:27  1761.01   4.86  97.98 59.81   98.98   59.39  527333
     7 DŁAWICHOWSKI WALDEMAR   5  10- 4- 3  12:08:30  1759.02   5.67  97.57 59.77   98.78   59.27  516271
     8 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1  37-17- 3  12:14:40  1758.44   6.48  97.17 59.73   98.58   59.15  526947
     9 CIECHALSKI HENRYK       5  20- 7- 3  12:08:15  1757.06   7.29  96.76 59.69   98.37   59.02  515259
    10 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3  < 4>  35  12:07:03  1753.91   8.10  96.36 59.65   98.17   58.90  512228
    

    Kategoria z typowanych

      1 MACIEJEWSKI CZESŁAW     526947  37    8   14   47   290.45  4479.21 107
      2 MALESZA PAWEŁ           527333  29    6   20   47   290.65  4456.64 233
      3 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   522142  53    2   16   47   290.25  4433.22 120
      4 SZRAMA JACEK            511787  26    3   15   47   286.78  4321.90 338
      5 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF   523611  14   11   62   46   267.48  4291.96 231
      6 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         512228  27    1    4   47   298.58  4290.59 310
      7 PODLASIŃSKI JAN         511876  47   57   85   47   241.88  4237.54 309
      8 WIDMAN ROMAN I PIOTR    515690  29   59   69   47   258.13  4118.81 523
      9 ANDRZEJEWSKI BOGDAN     530677  15   29   41   46   265.04  4087.00 442
     10 CIECHALSKI HENRYK       515259  20    9   36   47   266.46  4068.80 502
    

    Kategoria z całośći

           1 WOŹNIAK JADWIGA&JÓZEF   1    47   174.15  1626.56 
           2 MACIEJEWSKI CZESŁAW     1    47   174.27  1616.41 
           3 MALESZA PAWEŁ           2    47   174.39  1593.61 
           4 SZRAMA JACEK            3    47   172.07  1580.03 
           5 JÓŹWIAK-GÓRNIAK         3    47   179.14  1575.77 
           6 PODLASIŃSKI JAN         3    47   145.13  1539.24 
           7 WADELSKI MIROSťAW       2    42   173.29  1529.34 
           8 WIDMAN ROMAN I PIOTR    5    47   154.88  1510.78 
           9 ROZTROPIŃSKI H.I A.     7    47   162.07  1483.23 
          10 MARCZAK ZBIGNIEW        2    47   142.08  1469.68 
    

    Listy Konkursowe :
    O11 - Gifhorn 3
    S1 Gifhorn 3
    S2 Gifhorn 3
    S3 Gifhorn 3
    S4 Gifhorn 3
    S5 Gifhorn 3
    S7 Gifhorn 3

  • Wypuszczenie GIFHORN III

    Gołębie wypuszczono w miejscowości GIFHORN o godz. 7.15
    
    Dobry Lot
    

Posty 41 do 50 z 152

Strona:
  1. 1
  2. ...
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. ...
  9. 16